Podkład + puder sypki

  • 2011-05-06, o 22:46
  • 51
  • 18 000
  • 31
  • 41

Podkład + puder sypki

Witajcie, mam taki problem generalnie jestem zwolenniczką idealnego rozsmarowania podkładu i całej aplikacji produktów na twarzy, tylko mam problem, ponieważ, używam podkładu maybelline dream satin liquid ivory już od kilku miesięcy, właściwie wcześniej nie mialam problemów z twarzą stąd też wybór tego podkładu, ponieważ jest lekki i aksamitny, ale teraz kiedy go aplikuję to robią mi się straszne grudki pod oczami, taki efekt wysuszenia też jest po kilku godzinach, dodatkowo widze, że lekko rozszerzyły mi się pory i na nosie też.
Nie wiem co zrobić, żeby uniknąć tego fatalnego efektu, używam podkład, na niego kładę korektor maybelline afiniton i z virtuala taki zielony do czerwonych wyprysków, oba wklepuję, żeby nie było smug, na to kładę puder prasowany odbijający światło z vipery, efekt kończowy omijając strefe T, jest całkiem niezły, ale przecież główną uwagę skupia się na oczach i wlasnie na tej części, zastanawialam się nad zmianą podkladu na revlon colorstay, Monika w swoich tutorialach ma taką nieskazitelną twarz, również chciałabym uzyskać taki efekt.

Re: Podkład + puder sypki

Może coś z podkładem jest nie tak i trzeba go zmienić na inny (jak dobrze zrozumiałam to mi się tak robi po Loreal true match- widoczne takie suche skórki i tak jak źle bym go rozprowadziła, jak dla mnie dziwnie to wygląda). Ewentualnie może preferencje twojej skóry się zmieniły i trzeba zastosować inną pielęgnację- bardziej nawilżać. Nie jestem ekspertem od tego ale pierwsze co bym zrobiła to zmieniła podkład a jeśli to nie podziała to pielęgnację skóry.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Podkład + puder sypki

dokładnie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podkład + puder sypki

Może coś z podkładem jest nie tak i trzeba go zmienić na inny (jak dobrze zrozumiałam to mi się tak robi po Loreal true match- widoczne takie suche skórki i tak jak źle bym go rozprowadziła, jak dla mnie dziwnie to wygląda). Ewentualnie może preferencje twojej skóry się zmieniły i trzeba zastosować inną pielęgnację- bardziej nawilżać. Nie jestem ekspertem od tego ale pierwsze co bym zrobiła to zmieniła podkład a jeśli to nie podziała to pielęgnację skóry.

2011-05-07 13:02:28 autor Nitka24

Zgadzam się z Nitką :)

Re: Podkład + puder sypki

ja także się zgadzam

Re: Podkład + puder sypki

równiez się z wami zgadzam

Re: Podkład + puder sypki

Dokladnie

Re: Podkład + puder sypki

Też Tak myślę

Re: Podkład + puder sypki

I ja :)

Re: Podkład + puder sypki

Tez mysle ze to wina podkladu

Re: Podkład + puder sypki

To wina podkładu najprawdopodobniej
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: