Podkład + puder sypki

  • 2011-05-06, o 22:46
  • 51
  • 17 999
  • 31
  • 41

Re: Podkład + puder sypki

Zmień podkład (ja polecam Paese) lub na jakis czas przerzuć sie na krem bb, dopóki nie poprawi Ci się stan cery. 

Re: Podkład + puder sypki

Zmień podkład (ja polecam Paese) lub na jakis czas przerzuć sie na krem bb, dopóki nie poprawi Ci się stan cery. 

2016-02-14 02:54:07 autor aleksandram

zgadzam się

Re: Podkład + puder sypki

Zmień podkład na krem BB

zgadzam sie z powyzszymi

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

przez podklad

Re: Podkład + puder sypki

Ja używam podkładu liquid control HD, on jest świetny, oprócz tego, żeby trochę cera nabrała koloru korzystam z pudru brązującego w kulkach, fajna sprawa, bo można się szybko opalić. Trudno trafić na podkład, który by mi odpowiadał w 100%, także jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym control HD, daje naturalny efekt.

Re: Podkład + puder sypki

A ja mam krem BB i do tego puder sypki, robiły mi się tez takie jakby suche skórki na policzkach tylko nawet po peelingu i kremie nawilżającym. Jak przestałam pudrować policzki, to było ok, ale teraz się tak robi nawet i bez pudru :( z podkładem to samo, nie wiem czy moja cera jest jakaś dziwna czy o co chodzi? 

Dobrze dobrany podkład do cery to podstawa w tym,aby dobrze wyglądać. Na co zwracać uwagę podczas doboru odpowiedniego produktu? Zachęcam do zapoznania się z wpisem http://danceflowing.pl/2018/09/12/podklady-do-cery-mieszanej-ktore-profesjonalnie-kryja/

Wina podkładu ...

Re: Podkład + puder sypki

Z sypkich pudrów to sprawdźcie sobie matt my day półtransparentny, on jest lekki, nie obciąża skóry i nie zatyka porów, jednocześnie bardzo dobrze matuje. Do tego jeszcze ładnie rozświetla skórę, o tym tez warto wspomnieć.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: