Podkład Pierre Rene Skin Balance

  • 2015-09-28, o 12:25
  • 47
  • 24 159
  • 34
  • 38

Podkład Pierre Rene Skin Balance

Co o nim sądzicie? Interesują mnie odcienie najjaśniejsze, czyli 20 Champagne i 21 Ivory. Małyście może te odcienie? I najważniejsze - jak podkład zachowuje się na skórze? Warto go przetestować? 

Re: Podkład Pierre Rene Skin Balance

Macałam go w drogerii ale odcień 20 był za ciemny, bo jestem straaasznym bladziochem. Revlon CS w kolorze Buff jest dla mnie za ciemny, kiedy nie jestem opalona. Ale jeśli ten odcień Ci pasuje, to myślę, że Skin Balance w kolorze 20 też Ci się spodoba. 

Re: Podkład Pierre Rene Skin Balance

Miałam 20 champagne, dla mnie podkład jest baaardzo dobry na jesień czy zimę. Kryjący, dobrze się rozprowadza i kolor mi pasuje. Dosyć treściwy, nie jest jakoś bardzo ciężki, ale do najlżejszych nie należy :)

Re: Podkład Pierre Rene Skin Balance

W jakich drogeriach jest szafa Pierre Rene? Żeby sobie odcień sprawdzić? 

Re: Podkład Pierre Rene Skin Balance

U mnie w mieście jest w drogerii Koliber i chyba w Jasmin też ale nie dam sobie uciąć ręki. 

Re: Podkład Pierre Rene Skin Balance

W jakich drogeriach jest szafa Pierre Rene? Żeby sobie odcień sprawdzić? 

2015-09-28 13:12:58 autor perla

 

w naturze jest :) kusi mnie ten podkład ale podobno trzeba umieć go nakładać

Re: Podkład Pierre Rene Skin Balance

W naturze? No to muszę się przejść. Dzięki za podpowiedź.

No zawsze znajdzie się jakiś sposób. Jak nie pędzel to palce. Jak nie palce to gąbeczka. 

Re: Podkład Pierre Rene Skin Balance

ja juz odzwyczailam się od nakładania podkładu palcem

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podkład Pierre Rene Skin Balance

Ja też i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby  jakiś podkład czy krem cc nie polubił się z moimi pędzlami. 

Re: Podkład Pierre Rene Skin Balance

Podobał mi się odcień 20 champagne, bo jest naprawdę jasny. Jedynie miałam problem z nakładaniem tego podkładu, bo przemieszczał się podczas aplikacji.

Re: Podkład Pierre Rene Skin Balance

polecam, świetne krycie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: