Podkład Pierre Rene Skin Balance

  • 2015-09-28, o 12:25
  • 47
  • 24 152
  • 34
  • 38

Miała któraś z was puder ryżowy ? Jak się sprawdza?

Re: Podkład Pierre Rene Skin Balance

Miałam, mam i będę mieć, poza skąpą kolorystyką jest genialny! Ale do nakładania tylko gąbeczką i dobrze go przypudrować fixem też z pierre rene.

2016-01-12 13:25:38 autor jlucy

Właśnie ta kolorystyka tylko trzyma mnie przy tym aby nie próbować, nie mogę znaleźć dla siebie odpowiedniego kolorku a szkoda bo chętnie bym wypróbowała :)

Re: Podkład Pierre Rene Skin Balance

Mogłaby któraś z Was opisać/porównać 2 najjaśniejsze odcienie do innych podkładów drogeryjnych? Szukam odcienia bez różowych tonów, drogeryjne podkłady w odcieniu Ivory są idealne dla mojej skóry (np. Rimmel Lasting Finish w tubce lub Maybelline Affinitone), więc bladziochem nie jestem, jednak jeśli przepaść pomiędzy dwoma kolorami jest wielka, to brałabym ciut jaśniejszy, bo zawsze mogę ocieplić twarz bronzerem. O, czy podkład oksyduje? Jakieś propozycje? :)

Re: Podkład Pierre Rene Skin Balance

Nie uzywalam 

Re: Podkład Pierre Rene Skin Balance

Mam kolor 21 i 23 . 21 jest mi troche za ciemny.Podkład mocno kryje, długo się utrzymuję. Nakładam na wyjatkowe okazje kiedy potrzebuje idealnego wyglądu na cały dzień.Na pierwszym miejscu w składzie ma silikon więc trzeba odpowiednio przygotować buzie na nałożenie go. 

Re: Podkład Pierre Rene Skin Balance

Miała któraś z was puder ryżowy ? Jak się sprawdza?
2016-01-15 12:01:43 autor yvona211

Bardzo mocno matowi, tak samo jak puder bambusowy. 

Re: Podkład Pierre Rene Skin Balance

Miała któraś z was puder ryżowy ? Jak się sprawdza?
2016-01-15 12:01:43 autor yvona211

Mocno matowi. Bambusowy również. 

Re: Podkład Pierre Rene Skin Balance

Nie miałam 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podkład Pierre Rene Skin Balance

Nie miałam 

Re: Podkład Pierre Rene Skin Balance

Ale mam chęć go wypróbować 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: