Plamy po dezodorancie

  • 2013-05-22, o 18:10
  • 63
  • 24 710
  • 38
  • 52

Re: Plamy po dezodorancie

Mi być może po stosowaniu antyperspirantu, a może po goleniu - nie wiem- zrobiła się gulka pod pachą. Czytałam różne opcje w internecie, to nawet może być powiększony węzeł chłonny od infekcji to czącej się w organizmie, przeziębieniu itp. Tak się zastanawiam, czy są jakieś mega delikatne dezodoranty w kulce, które nie będą zapychały? Spotkałyście się z czymś takim?

Ciekawe co lekarz powie.  

Re: Plamy po dezodorancie

najlepsze sa dezodoranty w sztyfcie ,kulki sa beznadziejne

Re: Plamy po dezodorancie

Perla, moja mama też miała niewielki "guzek" pod pachą, który na szczęście okazał się niegroźnym tłuszczakiem. Był on dość miękki i jakby ruchomy i znajdował się bardziej pod skórą.

A jeśli chodzi o antyperspiranty, to uwielbiam Rexona Motion Sense Aloe Vera. U mnie nie zostawia żadnych plam, jest bardzo wydajny i trwały.

Niestety wyrzuciłam sporo bluzek przez te plamki bo po pewnym czasie były one kompletnie nie do sprania ;/ na chwilę obecną używam adidasa i nie mam takiego problemu :) poza tym zwracam większą uwage na słowo "invisible" :D

ja nigdy nie miałam takiego problemu, używam od paru lat rexony w kulce

Re: Plamy po dezodorancie

Przy zakupie zwracam na to duzą uwagę czy dezodorant plami ubrania podczas uzywania. Wolę spraye niż kulki. Ostanio używam adidas climacool, jest.świetny. Nie plami ubrań a i pachnie świeżo :)

Re: Plamy po dezodorancie

tez miałam takie sytuacje wystarczy zmienic dezodorant i po sprawie

Re: Plamy po dezodorancie

Plamy można usunąć sodą

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Plamy po dezodorancie

Miałam ten sam problem. Najbardziej się u mnie sprawdza czarna rexona w kulce. Nie zostawia białych ani żółtych śladów. A teraz mam dezodorant z różową zakrętka garniera i też jest ok :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Plamy po dezodorancie

Ubrudzeń nie dasz rady sprać, zmień dezodorant
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: