Plamy po dezodorancie

  • 2013-05-22, o 18:10
  • 63
  • 24 708
  • 38
  • 52

Re: Plamy po dezodorancie

U mnie nie ma plam po Rexonie.

Re: Plamy po dezodorancie

Ja jestem zadowolona z kulki dove Nawilża,nie pozostawia plam,ani dziwnej skorupy,no i ten ładny zapaszek

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Plamy po dezodorancie

Ten Nivea Invisible też zostawia ślady na koszulkach. Na białych żółte, a na ciemnych białe. Ściema i tyle. Najlepsze są te w sprayu.

Re: Plamy po dezodorancie

U mnie większość antyperspirantów zostawia białe ślady czego bardzo nie lubię, zwłaszcza że w większości mam czarne koszulki, dopiero ostatnio trafiłam na Lady Speed Stick w żelu i jest to jeden z pierwszych, który nie brudzi mi ubrań :)

Re: Plamy po dezodorancie

plany po dezodarancie moga byc wtedy kiedy uzyjesz go i od razu zalozysz ubranie trzeba odczekac jak zaschnie ale to nie jest reguła , moim zdaniem te dezodoranty w kulce ogólnie beznadziejne ,teraz uzywam w sztyfcie bezbarwnego i nie mam tego problemu nie zostawia śladów.

Re: Plamy po dezodorancie

Najmniej śladów zostawiają chyba dezodoranty w sprayu, ale przy nich również trzeba chwilę odczekać aż się wchłoną.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Plamy po dezodorancie

Ja używam tylko dezodorantów w kulce, bo po tych w sprayu robią mi się podrażnienia, i wyskakuje jakieś uczulenie. Z tym dezodorantami w kulce to jest tak, że one muszą wyschnąć, jak się nałoży na pachy to trzeba odczekać aż się wchlonie i dopiero wtedy założyć ubrania 

Re: Plamy po dezodorancie

Ja osobiscie lubie w kulce, np Adidas lub Fa :)

Re: Plamy po dezodorancie

tez kiedys miałam problem z plamami po dezodorantach

Re: Plamy po dezodorancie

Ja mam antyperspirant Garniera i jest świetny, na dodatek wcale nie plami ubrań.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: