Palety Iconic

  • 2015-11-29, o 13:18
  • 36
  • 11 048
  • 21
  • 29

Palety Iconic

Która paleta Iconic jest najlepsza? Jak z pigmentacją cieni matowych brązowych? I ogólnie które paletki polecacie najbardziej? Iconic 1,2 czy 3? 

Re: Palety Iconic

Polecam Iconic 2. Świetne kolory szczególnie do makijaży dziennych. Matowy brąz w tej palecie jest idealnym kolorem przejściowym do podkreślenia załamania powieki. Niestety w mojej palecie zużyłam ten cień do końca;( Co świadczy o jego dobrym napigmentowaniu, bardzo dobrze się go rozciera. Paleta jest bardzo uniwersalna. Żaden cień nie został przeze mnie pominięty;)

Re: Palety Iconic

Wole mates

Re: Palety Iconic

Ja mam matowe cienie, ale w według mnie są raczej kiepsko napigmentowane, zwlaszcza te jasne.

Re: Palety Iconic

Ja polecam palety Iconic Pro, bo mają o wiele lepszą pigmentację i trwałość. Są odrobinę droższe ale myślę, ze warto. Na moich tłustych powiekach trzymają się świetnie przez cały dzień, pięknie się blendują.

Re: Palety Iconic

Chyba najbardziej uniwersalna jest ICONIC 2 

Re: Palety Iconic

mam wszystkie, POLECAM ;] Na tanią baze np. z KOBO utrzymują się 16h (więcej to nw bo nie sprawdzałam), cienie z drobinkami nie osypują się, niektórych kolorów można użyć jako rozświatlacza czy bronzera ;]

Re: Palety Iconic

Planuje dopiero kupić 

Re: Palety Iconic

mi sie podoba Iconic 2

Re: Palety Iconic

1 jest ładna

Re: Palety Iconic

1 jest fajna 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: