Palety Iconic

  • 2015-11-29, o 13:18
  • 36
  • 11 046
  • 21
  • 29

nie kupuję gotowych palet cieni, wolę je sama komponować

Re: Palety Iconic

Podobają mi się bardzo 

Re: Palety Iconic

Ja polecam palety Iconic Pro, bo mają o wiele lepszą pigmentację i trwałość. Są odrobinę droższe ale myślę, ze warto. Na moich tłustych powiekach trzymają się świetnie przez cały dzień, pięknie się blendują.

2015-12-26 12:43:03 autor

Dzięki! A cienie są w takiej samej kolorystyce co Nakedy albo Iconici?

Re: Palety Iconic

Polecam Iconic 2. Świetne kolory szczególnie do makijaży dziennych. Matowy brąz w tej palecie jest idealnym kolorem przejściowym do podkreślenia załamania powieki. Niestety w mojej palecie zużyłam ten cień do końca;( Co świadczy o jego dobrym napigmentowaniu, bardzo dobrze się go rozciera. Paleta jest bardzo uniwersalna. Żaden cień nie został przeze mnie pominięty;)

2015-12-23 11:55:24 autor Lilianna

Zgadzam się, można nią stworzyć i fajne makijaże na dzień, ale i takie na imprezę. Wielka różnorodność i niska cena. :)

Re: Palety Iconic

Super są

Re: Palety Iconic

Ja mam matowe cienie, ale w według mnie są raczej kiepsko napigmentowane, zwlaszcza te jasne.

2015-12-26 12:38:33 autor Gorzka13

 

otoz to

Re: Palety Iconic

Są super

Re: Palety Iconic

Są ładne

Re: Palety Iconic

Ja polecam palety Iconic Pro, bo mają o wiele lepszą pigmentację i trwałość. Są odrobinę droższe ale myślę, ze warto. Na moich tłustych powiekach trzymają się świetnie przez cały dzień, pięknie się blendują.

2015-12-26 12:43:03 autor

Miałam okazję ich używać u znajomej i właśnie sama mam zamiar zamówić je dla siebie, mam właśnie tłuste powieki i większość cieni szybko się u mnie wyciera lub po prosty znika a te utrzymały się u mnie całą imprezę :)

Re: Palety Iconic

Mam palete matowych

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: