Oriflame

  • 2012-11-08, o 20:54
  • 53
  • 24 167
  • 34
  • 48

Re: Oriflame

Ja czasem zamawiam z Avonu jakieś perfumy, balsamy i zwykle jestem zadowolona. Z Oriflame też dawniej coś miałam ale jakoś mnie teraz nie ciągnie.

Re: Oriflame

A jak z rzeczami typowo do makijażu, ich kolorówką? Opłaca sie coś brać z Oriflame i Avon?

Re: Oriflame

Nie wiem jak z Oriflame ale cienie z Avonu, które kiedyś macałam u koleżanki były raczej słabe jakościowo... W opakowaniu to były piękne niebieskie kolory, więc oczekiwałam efektu wow, ale niestety pigmentacja okazała się marna. Nie pamiętam jaka to była seria niestety.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Oriflame

A jak z rzeczami typowo do makijażu, ich kolorówką? Opłaca sie coś brać z Oriflame i Avon?

2015-09-01 15:06:25 autor riley

jak z wszystkimi ich kosmetykami - różnie, czasem jest coś dobrego a czasem buble.  Najczęsciej kupuję z Avonu: mają fajne kredki, bazę pod cienie....ale np. jeden z tusz który miałam niestety był fatalny i ostatecznie go wyrzuciłam (chociaż dawałam mu kilka szans). Z Oriflame nie znam wszystkich kosmetyków ale  ostatnio miałam okazję część przetestować  i kilka rzeczy mi się spodobało ;)

Re: Oriflame

Kredki żelowe, błyszczyki i szminki mogę polecić, bo sama uzywam i jestem zadowolona. Mam tam swoje upatrzone kolory.

 

Re: Oriflame

szkoda ze jest taka malo dostępność tych firm

Re: Oriflame

Ja nie przepadam z tymi ksmetykami.

avon lubie

Avon ma kosmetyki rakotwórcze

Re: Oriflame

pracowalam kiedys jako konsultantka

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: