OLEJ KOKOSOWY na wszystko?

  • 2015-12-03, o 21:03
  • 60
  • 19 966
  • 43
  • 51

OLEJ KOKOSOWY na wszystko?

Hej Dziewczyny!

 

Niedawno kupiłam olej kokosowy rafinowany a potem jeszcze jeden słoik oleju kokosowego nierafinowanego, zimnotłoczonego. Podobno ten pierwszy ma zdecydowanie lepsze właściwości, ja na razie próbuję różnych zastosowań i sprawdza co i jak. Słyszałam, że olej kokoswy to produkt do pielęgnacji skóry, włosów (zarówno samych włosów, jak i skóry głowy).

 

Na początku wypróbowałam olej rafinowany jako produkt do demakijażu (sprawdza sie fajnie, nie pozostawia mocno tłustej skóry) i nierafinowany jako krem do rąk (również super).

 

Czy znacie i polecacie jakieś jeszcze inne zastosowania oleju kokosowego? 

Jana

Re: OLEJ KOKOSOWY na wszystko?

Wlosy paznokcie skóra

Re: OLEJ KOKOSOWY na wszystko?

olej nierafinowany zimnotłoczony  jest lepszy

Re: OLEJ KOKOSOWY na wszystko?

ja cały czas używam olejku nierafinowanego do włosów

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: OLEJ KOKOSOWY na wszystko?

polecam ale nie do twarzy bo może zapychać

Re: OLEJ KOKOSOWY na wszystko?

Zastosowań jest bardzo duzo: na wlosy, jako balsam, baza do peelingu, do golenia, jako olejek do masażu, jako balsam do ust, do kąpieli......

Re: OLEJ KOKOSOWY na wszystko?

Jest nawet olej kokosowy na smażenia, polecam :D

Re: OLEJ KOKOSOWY na wszystko?

Na włosy podobno nie wszystkim służy.

Re: OLEJ KOKOSOWY na wszystko?

Ja słyszałam że jako balsam do ciała dobrze działa, ładnie nawilża, mam zamiar wypróbować :) Mam dość suchą skórę, może to pomoże nawilzyć ją na dłużej...

Re: OLEJ KOKOSOWY na wszystko?

Ja używam do ciała i czasami jako maska na włosy :) Ale podobno lepszy jest nierafinowany

Re: OLEJ KOKOSOWY na wszystko?

Na ciało też jest super, czy do golenia jednak na twarzy przy mojej trądzikowej skórze skłonnej do zapychania bym się bała 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: