Nawilżający balsam do ciała

  • 2015-11-07, o 10:53
  • 70
  • 27 228
  • 38
  • 51

Nawilżający balsam do ciała

Zawsze po depilacji mam problem ze skórą. Jest podrażniona i najchętniej wydrałabym sobie dziury w nogach. Jakie polecacie balsamy mocno nawilżające?

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Nawilżający balsam do ciała

ja używałam z garniera czerwony i był całkiem ok

Re: Nawilżający balsam do ciała

Tez mam ten problem i szczerze polecam balsam po goleniu dla mezczyzn Loreal w takiej bialej buteleczce

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nawilżający balsam do ciała

ale nie pachnie tak męsko?

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Nawilżający balsam do ciała

Od dłuższego czasu maltretuję tylko jeden balsam, a mianowicie balsam CND Scentsations "Słoneczne Wybrzeże". U mnie sprawdza się swietnie, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. No i najważniejsze dobrze nawilża skórę. Ja kiedy golę nogi na szybko i nieuważnie też zwykle mam krostki a on tą skórę ładnie nawilża i łagodzi. Ten zapach, ktory mam jest dla mnie dość dziwny. Nie, że śmierdzi ale ciężko go porównać do czegokolwiek. Za to mój szlafrok teraz cały nim pachnie ;)

Re: Nawilżający balsam do ciała

Ja używam balsam po goleniu Venus. Fajnie pachnie i przyjemnie chłodzi

Re: Nawilżający balsam do ciała

ale nie pachnie tak męsko?

2015-11-07 13:05:53 autor klaudusia0807

To chyba nie jest przeszkodą, gorzej jakby to facet pachniał babskko :P

Re: Nawilżający balsam do ciała

Klaudia a ten balsam jest dostępny w jakiejś stacjonarnej drogerii? Nigdy o nim nie słyszałam.

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Nawilżający balsam do ciała

Na mnie działają kremy i balsamy Flosleka. I chyba tylko to.

Re: Nawilżający balsam do ciała

Z czystym sumieniem mogę polecić balsam do ciała marki NIVEA. Idealnie nawilaża i kosmetyki z tej firmy raczej nie uczulają :)

Re: Nawilżający balsam do ciała

ale nie pachnie tak męsko?

2015-11-07 13:05:53 autor klaudusia0807

To chyba nie jest przeszkodą, gorzej jakby to facet pachniał babskko :P

2015-11-07 17:25:02 autor riley

tez uzywam balsamu dla mezczyzn, zapach akurat mi sie podoba, poza tym szybko sie ulatnia

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: