Nawilżający balsam do ciała

  • 2015-11-07, o 10:53
  • 70
  • 27 214
  • 38
  • 51

Re: Nawilżający balsam do ciała

mizwykła oliwka się sprawdza

Re: Nawilżający balsam do ciała

mizwykła oliwka się sprawdza

2016-12-28 10:26:05 autor dianaa

mi też

Re: Nawilżający balsam do ciała

Z czystym sumieniem mogę polecić balsam do ciała marki NIVEA. Idealnie nawilaża i kosmetyki z tej firmy raczej nie uczulają :)

2015-11-11 17:50:15 autor Pati7092

A który?

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Nawilżający balsam do ciała

garnier czerwony

Re: Nawilżający balsam do ciała

zwyka oliwka po kąpieli

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nawilżający balsam do ciała

Jestem ogromną wielbicielką Floslek. Ich kremy i balsamy nie uczulają, co jest szczególnie ważne dla mojej skóry.

Re: Nawilżający balsam do ciała

A ja jednak po różnych testowaniach, które lubię, a owszem, zostałam przy Neutrogenie. Zalety? Szybko się wchłania, ma delikatne, niedrażniące zapachy lub w ogóle jest ich pozbawiona, co mnie akurat wyjątkowo pasuje, a do teog faktycznie po jej stosowaniu nie pojawiały mi się żadne niefajne wypryski na dekolcie czy plecach, które są moją zmorą. Ostatnio po basenie stosuję balsam z maliną nordycką usunięto reklamę - idealny, bo do tego pudełko nie zajmuje specjalnie dużo miejsca w torbie ;)

Re: Nawilżający balsam do ciała

Bardzo dobre nawilżające kosmetyki ma Floslek. Dla mnie najlepsze to żel z aloesem i Happy per aqua

Re: Nawilżający balsam do ciała

Bioderma do skóry atopowej to najlepszy balsam do suchej skóry.

 

Re: Nawilżający balsam do ciała

Wspaniały balsam do pielęgnacji ma Floslek, zwłaszcza dla osób z nacyzniową skórą

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: