Nauka chinskiego przez internet- co sadzisz?

  • 2015-12-07, o 23:27
  • 40
  • 12 156
  • 21
  • 31

Nauka chinskiego przez internet- co sadzisz?

Ostatnio naszla mnie chec nauki jezyka i moj wybor padl na chinski. Ale nie wiem jak sie za to zabrac- nie znam zadnych ksiazek a ze stron interntowych oferujacych nauke tego jezyka znalazlam tylko Hanzillę. Uczycie sie chinskiego? Jesli tak to skad czerpiecie wiedze? ktos korzystal z hanzilli- warto?

Re: Nauka chinskiego przez internet- co sadzisz?

Wow, chiński to niezłe wyzwanie

Moga być ksiażki w angielksim? Bo po polsku ciężko o dobrą pozycję (think)

Re: Nauka chinskiego przez internet- co sadzisz?

Chiński jest ciężkim językiem, życzę wytrwałości :)

Re: Nauka chinskiego przez internet- co sadzisz?

Chiński przez internet  - chyba nie realne do zrealizowania i do tego aby się dobrze nauczyć

Re: Nauka chinskiego przez internet- co sadzisz?

Kolezanka uczyla sie japonskiego ale chodzila na korepetycje

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nauka chinskiego przez internet- co sadzisz?

Sama zaczelam niedawno nauke z hanzilla- probuj smialo, mi idzie calkiem nieźle. Podstawy w miare opanowalam :) Warto tam zajrzec, bo masz za darmo wersje probna- na spokojnie zobaczysz jak ci idzie ten jezyk  ;)

Re: Nauka chinskiego przez internet- co sadzisz?

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi. To prawda- latwiej o ksiazki angielskie niz polskie do nauki chinskiego. A jesli chodzi o nauke przez internet- w obecnych czasach to jest juz chyba normą :) skusilam sie na hanzille i mega mi sie podoba. sciganelam tez ich aplikacje na telefon, wiec gdy nudze sie, jadac tramwajem, wyciagam nowa porcje chinskiego do nauki :)

Re: Nauka chinskiego przez internet- co sadzisz?

wow chiński ,powodzenia

Re: Nauka chinskiego przez internet- co sadzisz?

Dla mnie to za trudny język.

Re: Nauka chinskiego przez internet- co sadzisz?

Trudny, ale ile satysfakcji sprawia opanowanie chociazby zwyklych podstaw, ktore swoja droga na hanzilli nie sa tak straszne, bo wszystko jest fajnie powoli tlumaczone :)

Re: Nauka chinskiego przez internet- co sadzisz?

Nie da się nauczyć Tak chińskiego
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: