Mascara Scandaleyes Rimmel

  • 2011-11-17, o 15:48
  • 54
  • 22 542
  • 25
  • 35

Re: Mascara Scandaleyes Rimmel

Taka średnia jakość zdjęć, ale nie umiem u siebie w aparacie przestawić, żeby były ładniejsze;/

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Mascara Scandaleyes Rimmel

Szczerze? Jakąś tam różnice widać, ale Ty masz naturalnie pięknie długie rzęsy. Ale skoro nie widać jak dla mnie większych efektów czyli chyba taki średni produkt do polecenia:/

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Mascara Scandaleyes Rimmel

Dokładnie. Nic specjalnego. O wiele lepszy był tusz z avonu supershock max. Naprawdę ładnie wydłuża i podkręca rzęsy. A ten to tandeta. Jak bym zapłaciła za niego normalną cenę, czyli bodajże 28 zł to bym żałowała i to bardzo. Szczoteczka może i jest duża, ale jakoś nie widzę nie wiadomo jakich efektów. Wręcz przeciwnie. wydaje mi się, że ten tusz rozdzielając rzęsy trochę je skleja i wydaje się jakby było ich mniej. Także nie polecam.

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Mascara Scandaleyes Rimmel

Może ma złą szczoteczkę za daleko osadzone te włoski na niej jak znajdę zdjęcia to wstawię mojego tuszu do rzęs który mogłabym polecić:)

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Mascara Scandaleyes Rimmel

To jest tusz który mogę polecić ma genilną szczoteczkę

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Mascara Scandaleyes Rimmel

Bell phenomenal lash- tani a rzęsy są bardzo dokładnie rozdzielone, wydłużone a przy 2 warstwach wyglądają bajecznie. Moja ulubiona maskara.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Mascara Scandaleyes Rimmel

A tu moje rzęsy przed i po pomalowaniu tuszem

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Mascara Scandaleyes Rimmel

A tu jeszcze jedno zdj:)

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Mascara Scandaleyes Rimmel

Od niedawna mam maskare Scandaleyes i jestem z niej zadowolona. Z Rimmela lubię też pomadki.
A oto zdjęcia moich rzęs pomalowanych ta maskarą:) Wyszły bardziej szare niż czarne, ale to wina lampy. Normalnie są czarne.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Mascara Scandaleyes Rimmel

ciekawe czy u mnie sie sprawdzi

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: