Makijaże Avlime

  • 2012-05-13, o 17:27
  • 136
  • 43 815
  • 29
  • 64

Re: Makijaże Avlime

no nareszcie!! bo już myślałam, że na tym forum nie można niczego krytykować, ani nikomu na nic zwracać uwagi bo Panie się obrażają za wszystko przestałam wchodzic jakiś czas temu na forum bo jak widziałam pod wszystkimi makijażami ochy i achy chociaz nie było one do końca udane, bez żadnych porad co dziewczyny mogą zrobić żeby udoskonalić swój makijaż, to nie chciało mi się tego czytać. Konstruktywna krytyka jest potrzebna, dzięki niej doskonalimy się, może czasami nam się nie podobać, ale należy się z nią liczyć. Więc jesli której z Was napisze że makijaż mi się nie podoba, albo może zmienic to i to lub jeśli daję jakąs radę to nie dla tego że jestem hejterem (jak to już co poniektóre z Was mnie okresliły), tylko dla tego, że o łączeniu kolorów wiem bardzo dużo, o doborze kolorystyki również, z technicznych spraw może wszystkiego nie wiem, ale ciągle się ucze i chce Wam pomagac doskonalić swoje makijaże. Nie jestem jakąs alfą i omegą w sprawach makijażu, ale uważam, że duzo wiem (chce się ciągle doskonalić oczywiście) i chcę się tą wiedzą z Wami dzielić. Oglądając Wasze makijaże, kształty oczy i ust sama się uczę i wyciągam jakieś wnioski dla siebie i doskonalę swoją technike bo od Was też się ucze. Więc proszę nie odbierajcie moich uwag jako hejtowanie tylko rady, które moga się Wam przydać, a jeśli któraś z Was ich nie chce to niech mi napisze prywatną wiadomosć.

Zapraszam na mój blog www.paco-makeup.blogspot.com

Re: Makijaże Avlime

Ciebie Avlime chciałam pochwalić za ten makijaż, jest najlepszy ze wszystkich Twoich makijaży jakie widziałam do tej pory, ciesz się że idziesz do przodu tak trzymaj

Zapraszam na mój blog www.paco-makeup.blogspot.com

Re: Makijaże Avlime

@Paco,
po pierwsze: cieszę się, że ci się podoba. Dzisiaj sporo czasu poświęciłam na dokładne roztarcie tego, co namodziłam

Po drugie... ja często nawet nie czytam komentarzy, które dziewczyny zostawiają innym, bo niestety, ale bardzo często nie można z tego nic wynieść Sama zaczęłam uczyć się robić makijaże dzięki blogowi Ladymakeup i miałam nadzieję, że na forum będę mogła liczyć na uwagi do wstawianych makijaży połączone z przykładami tego, jak coś można naprawić (np. odpowiednio profilując kreski, albo starając się bardziej dobrać sposób malowania do własnej urody). Obserwuję zdjęcia, bo wiele dziewczyn ma świetne pomysły i patrząc np. na makijaże Hanexxx, dość dobry warsztat. Szczerze powiedziawszy, liczyłabym, że takie bardziej doświadczone użytkowniczki będą podpowiadać tym, co się uczą, co zrobić, żeby te wykonywane makijaże były lepsze (przy tym dziękuję Hanexxx za wklejenie zdjęcia z konturowaniem! Jak się dorobię trochę lepszych kosmetyków do tego celu, to na pewno wypróbuję, póki co niestety mam rzeczy, które się nadają do delikatnego poprawiania konturu przy makijażu dziennym )

Wiem, że niektórych potrafi każdy komentarz nie będący zachwytem obrazić, ale moim zdaniem, to jest ich problem. Publikując cokolwiek gdziekolwiek trzeba się liczyć z różnymi opiniami, nie tylko tymi pozytywnymi. Ja nie mam nic przeciwko krytyce, jeśli jest konstruktywna i nie jest chamska, bo taka potrafi zmotywować do samodoskonalenia. I jest potrzebna, szczególnie jeśli się ktoś uczy.

Re: Makijaże Avlime

szkoda, ze nie ma tu opcji "lubie to" bo bym polubiła Twój ostatni komentarz:) jeśli będziesz potrzebowała jakiejś porady zawsze możesz pisać do mnie nawet prywatnie na e-mail (masz na blogu podany, a link do bloga poniżej). Działaj i rozwijaj sie

Zapraszam na mój blog www.paco-makeup.blogspot.com

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaże Avlime

Zgadzam się z Tobą Avlime. Też bym chciała, żeby w moich makijażach były szczere uwagi, bo wole, żeby ktoś tutaj na forum skrytykował mój makijaż co jest nie tak, niż ludzie na ulicy się na mnie dziwnie patrzyli.. co do Twoich makijaży, to Tobie pasują takie, ale ja lubię mocne makijaże (nie a\'la drakula, ale bardziej podkreślające oko)

Re: Makijaże Avlime

@Paco,
po pierwsze: cieszę się, że ci się podoba. Dzisiaj sporo czasu poświęciłam na dokładne roztarcie tego, co namodziłam

Po drugie... ja często nawet nie czytam komentarzy, które dziewczyny zostawiają innym, bo niestety, ale bardzo często nie można z tego nic wynieść Wiem, że niektórych potrafi każdy komentarz nie będący zachwytem obrazić, ale moim zdaniem, to jest ich problem. Publikując cokolwiek gdziekolwiek trzeba się liczyć z różnymi opiniami, nie tylko tymi pozytywnymi. Ja nie mam nic przeciwko krytyce, jeśli jest konstruktywna i nie jest chamska, bo taka potrafi zmotywować do samodoskonalenia. I jest potrzebna, szczególnie jeśli się ktoś uczy.

Avlime

Fajnie to ujęłaś i śmiało się moge pod tym podpisac..Szukasz konstruktywnej krytyki w swoich makijażach, problem jest taki, że nie ma się do czego doczepić jak na razie. Makijaż fajny, ale nie mój faworyt, wcześniej pisałam , który mnie urzekł:):):)

Re: Makijaże Avlime

Dzisiaj powracam do tematyki "ja zima" Postanowiłam spróbować zrobić makijaż z dolną powieką o kolorze kontrastującym do reszty makijażu oka - wyszło co wyszło i proszę jakby co o konstruktywną krytykę (szczególnie jeśli chodzi o dobór kolorów, tego też się staram nauczyć! A jak na razie jest to metodą prób i błędów )

Re: Makijaże Avlime

Super! fajny dobór kolorów, elegancki makijaż na dzień!

Re: Makijaże Avlime

Myślę że atramentowy granat też by ładnie wyglądał. Przy dolnej linii rzęs maluję sobie kolorem i wyciągam trochę w zewnętrznym kąciku (wydaje mi się że taki zabieg optycznie powiększa oko) i w linię wodną kładę kredkę i dopiero cień.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Makijaże Avlime

Bardzo mi się podoba!

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA MÓJ BLOG:http://makeupbyhanexxx.blogspot.com/ORAZ FANPAGE:https://www.facebook.com/makeupbyhanex
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: