Makijaż dla Beatki:)

  • 2010-08-30, o 19:25
  • 70
  • 20 961
  • 17
  • 36

Re: Makijaż dla Beatki:)

Halo dobre kobietki...bardzo czekam na wasze odpowiedzi....

Re: Makijaż dla Beatki:)

Ale tak w zasadzie, po co określac jakis typ? mnie np. wyszły trzy w jednym mam cos z zimy, z wiosny i lata, wiec to chyba nie ma znaczenia. Jeśli chodzi o makijaż- stosuj ten w którym się dobrze czujesz! jeżeli lubisz fiolet, to ubierz sie w fiolet i nos go! nikt Ci nie powie, ze ten kolor do Ciebie nie pasuje, jeżeli sama nie bedziesz tak uważała Pewnosci
A wszystko można określi względem koloru oczu, włosów i cery. W czym komu ładnie niech to nosi

typ to przezytek

Re: Makijaż dla Beatki:)

Kitsune- dziekuje za twoj glos w mojej sprawie:) masz duzo racji w tym co piszesz...ale tak sie ogolnie zastanawialam bo i w niebieskim mi dobrze i w czerwonym...ale fiolety i zielenie na twarzy chyba mi nie pasuja...a z tym kolorem skory to problem mam wogole problem zeby dopasowac podklad na twarz teraz mam Healty mix nr.55 i jest juz za ciemny...hm..i am revlon color stay rich tan i jest kurcze jeszcze bardziej za ciemny...wyrzucam pieniazki w bloto bo nie moge dopasowac koloru pudru:(....pomozecie?

Re: Makijaż dla Beatki:)

Skoro nie możesz trafic z podkladami to kup sobie jasny puder w kamieniu ja tak robie kiedy tylko opalenizna z solarium zniknęła na dobre puder, jak dla mnie, delikatnie rozjaśnił mi buźkę i tym samym nie wygląda już tak sztucznie a z tym fioletem to przykład był

Musze się wziac za siebie, wiosna przyszla a ja nadal blada twarz

O, własnie solarium to tez jakaś alternatywa pociemniejesz i moze wtedy bedzie lepiej?

Re: Makijaż dla Beatki:)

Dziekuje za odpowiedz...ale solarium omijam szerokim łukiem...

Teraz gdy wychodzi moja ,,prawdziwa twarz" juz spokojnie widze co najmniej 3 podklady ktore wkoncu pasuja do twarzy reszta wiecznie byla za ciemna..jeden z nim to burguis cyz jakos tak healthy mix nr.54:) i maybelinne afinitone nr bodajze 22..

A tak sie zastanawiam jaka byscie mi dopasowały fryzurke?(kolor i ciecie?) Czekam na propozycje

Pozdrawiam was...serdecznie

Re: Makijaż dla Beatki:)

Zaproponujcie mi prosze makijazyk taki na codzien to moje aktualne foto http://naforum.zapodaj.net/222ee01e4067.jpg.html powiedziano mi tez ze powinnam przyciemnic brwi, i uzywac rozu ok ale jaki jego kolor bedzie wspolgral z moim typem urody??

Czekam z niecierpliwoscia na rady...jutro juz 1 kwietnia ehh czuc juz w powietrzu wiosne prawda:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaż dla Beatki:)

Halloo...jest tam ktoś?

Re: Makijaż dla Beatki:)

Dopasuj roż do koloru swoich ust. Ja bym cię widziała w szarościach, zimnych brązach, zielonym taki zimnym. Matowych ewentualnie satynowych. Fakt brwi możesz trochę przyciemnić.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Makijaż dla Beatki:)

fajny

Re: Makijaż dla Beatki:)

Dopasuj roż do koloru swoich ust. Ja bym cię widziała w szarościach, zimnych brązach, zielonym taki zimnym. Matowych ewentualnie satynowych. Fakt brwi możesz trochę przyciemnić.

2011-04-14 17:56:22 autor Nitka24

Co do różu to się zgadzam :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: