Makijaż dla Beatki:)

  • 2010-08-30, o 19:25
  • 70
  • 20 960
  • 17
  • 36

Makijaż dla Beatki:)

Witam was serdecznie

Jestem tu pierwszy raz, zauroczona autorką blogu, oraz jej talentem zarejestrowałam się na forum.
Liczę na pomoc w doborze makijażu.
Wklejam link do mojego akt zdjęcia
http://www.przeklej.pl/plik/img-0046-jpg-00202b9jd03p
i bardzo gorąco prosze o dopasowanie mi kolorów oraz stylu makijazu.
Ost ciężko mi dopasowac podklad w kremie keidys byl to maybelinne 24numer..ale mysle ze to jeszcze nie to..moze wy cos doradzicie kochane znawczynie tematu:)

Serdecznie pozdrawiam Autorke oraz Forumowiczki-jestesmy w dobrych rękach:)

Beata

Re: Makijaż dla Beatki:)

Cześć Beatko
Napisz proszę czy interesuje cię makijaż codzienny, czy wieczorowy .
Ja jako osoba bez uprawnień mogę ci poradzić coś od siebie .
Np. wieczorowo możesz szaleć masz ładne oko i super powiekę na której możesz namalować wszystko od ciemnego do jasnego (wiem że to ogólne stwierdzenie ), praktycznie każdy makijaż pokazany na tej stronce to coś dokładnie dla ciebie .
Bo znowu na dzienny makijaż to może bym lekko podkreśliła oko np. kreską na górze i jakimś cielistym cieniem może lekko rozświetlającym i oczywiście jakiś podkładzik ale nie za dużo. Bo zdecydowanie możesz być dumna se swojej cery
Pozdrawiam

Re: Makijaż dla Beatki:)

Czesc dziekuje Ci serdecznie za odpowiedz...ale dumna ze swojej cery?:)...mam pajaczki na policzkach,rozszezone pory na nosku i nie tylko...pierwsze zmarszczki o zgrozo....

Interesuje mnie makijaz na dzien bo na noc to mozna wszystko...ale najbardziej interesuja mnie jakie kolory do mnie pasuja, lubie kredke ale mam opadajaca powieke wiec chyba nie fajnie to wyglada ostatecznie...eh..
Prosze o rady....

Re: Makijaż dla Beatki:)

oj na zdjęciu nie było widocznych pajączków ;/
a nad tym dziennym makijażem jeszcze pomyśle

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaż dla Beatki:)

Nio na foto niesiety a moze i stety nie widac,mam tam puder kryjacy...ale sa juz...nigdy nie lubialam kryc buzi przed np.bardzo zimnym potwierzem a teraz mam...eh i nic na to nie pomaga...a na propozycje makeupu (kolorow stylu)niecierpliwie czekam....

Pozdrawiam serdecznie

Re: Makijaż dla Beatki:)

Hej kobitki, czekam na rady...

Re: Makijaż dla Beatki:)

hej Beatko cały czas o tobie myślę i nie wiem jak to opisać .
Makijaż dzienny powinien być raczej delikatny, bo ja np może bym cie chciała zobaczyć w turkusie ale żeby na dzień nie było go zbyt dużo ale jednak by był widoczny hyhyy no nie wiem jak to właśnie opisać.
Może poproszę razem z tobą tu o jakąś fachową pomoc

Re: Makijaż dla Beatki:)

Hej Beatko:*

Na samym początku zaznaczam, że dopiero się uczę "bycia znawczynią", także proszę o wyrozumiałość:D

Chciałabym wiedzieć, czy masz ciemną karnację, czy jest to nabytek wakacyjny??
Bo jeśli to tylko tymczasowa opalenizna, trudno będzie teraz dobrać jakikolwiek podkład, ponieważ Twoja cera będzie powracać do odcienia sprzed wakacji, do stanu pierwotnego. Ale ja polecę Ci tą samą firmę, z której podkład ma Ladymakeup - REVLON - jest naprawdę niesamowity:D
Kolor ciężko będzie mi dobrać, ale myślę, że już sobie poradzisz:D Jeśli nie , to proszę napisz:)
Masz zielone oczka-tak jak LAdymakeup-więc możesz oglądać filmiki i na bieżąco obserwować, co w danym makijażu Ci się podoba, co byś dodała a co zmieniła, zobaczysz jakie zestawienia jak się prezentują z zielonymi oczkami.
Ja też mam zielone i uważam, że brązy, beże, róże, fiolety i cienie bardzo jasne-aż do białego nawet, prezentują się ślicznie. I dlatego uważam, że takich też możesz używać;)
Górną linię rzęs możesz podkreślać czarną kredką, a dolna jasna-białą lub srebrną, to powiększy oczka.
I teraz, gdy jeszcze jesteś opalona, puder brązujący z drobinkami rozświetlającymi myślę, że dałby extra efekt;)
Jeśli jeszcze na coś wpadnę, to dopiszę:)

A jeśli chodzi Ci o np. jeden cały kompletny makijaż, to też wystarczy, że tu napiszesz:)
Buźka:)

Re: Makijaż dla Beatki:)

Aaa i tak jak napisałam- przypomniałam sobie jeszcze o czymś:P
Przy takiej ciemnej karnacji, jaką masz teraz (nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę! ja jestem blada, jak córka młynarza.. ) super zakupem byłaby ziemia egipska;):)

Re: Makijaż dla Beatki:)

Co to jest ziemia egipska?
Opalona, hm..od 4lat uciekam ze słońca,wiem ze skzodzi,robia mi sie pipszyki, wiec dobrze nie reaguje na słońce.To co na twarzy to pewnie efekt tego ze czasm trzeba byc na sloncu,a ze zmora jest moja zybkie lapanie slonca to zawsze gdzies cos zlapie...ale to moim zdaniem nie jest swiadoma o ile jest to opalenizna...
Kupilam wczoraj na allegro revlona podlad ale ten 5stopniowy (medium-deep) mam nadzieje ze bedzie pasujacy.
Mi sie wydaje ze co bym nie dala na oczka w sensie cien to o ile przy malowaniu wydaje mis ie ze duzo go daje to wychodza na dwor nie widac go....dopiero jak zrobie ciemny makijaz (c.fiolet,c braz)to widac ale to z kolei jest za mocne na codzien...inne kobitki wystaczy ze cos lekkiego dadza i to widac a umnie jak bym nie miala wogole makeupu...czemu tak jest?

Re: Makijaż dla Beatki:)

Podkład napewno Ci przypadnie do gustu, świetnie kryją, efekt wg mnie jest super:) Chociaż tego, ktory kupilaś nie miałam, ale inne z Revlona byly rewelacyjne;)
Być może zanim nałożysz cień na powiekę powinnaś najpierw nałożyć na nią bazę pod cienie:) Przedłuży ona trwałość makijażu:) Jako bazę, jeśli nie chcesz używać takiej "profesjonalnej" i specjalnie jej kupować, może posłużyć jasny beżowy cień. Cienie dobrze jest wklepywać w powiekę, wtedy dłużej się też będą trzymać. Być może powinnaś malować się w pomieszczeniu, w którym jest światło dzienne, wtedy będziesz dokładnie wszystko widzieć. Czasem też nam się po prostu wydaje, że nasze oczęta są słabiej pomalowane, a u innych kobiet efekt jest super, znam to uczucie, czasem jest to tylko złudzenie, a one to samo myślą o nas i o sobie:)
Wypróbuj zastosować "bazę" i pomaluj się w pomieszczeniu ze światłem dziennym i sprawdź wynik:):) Jeśli nie pomoże będziemy myśleć dalej:)
Ziemia egipska jest to fenomenalny kosmetyk - to ciemny, brązowy puder w kamieniu, jest idealna do każdego rodzaju cery, kryje niedoskonałości, można ją używać właśnie jako pudru lub do podkreślenie kości policzkowych, jest suuper wydajna, ja swoją mam już ok.2lat. Zawiera żelazo, więc pomaga wzmacniać naczynia krwionośne. MA ogromną ilość zalet;)
Nadaje skórze bardzo zdrowy i opalony wygląd:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: