Krem na zimę

  • 2011-10-20, o 13:07
  • 56
  • 24 241
  • 37
  • 41

Ten z Aa jest super

uzywam kremu z filtrem

Re: Krem na zimę

Ja na zimę staram się uzywać czegoś co mocniej nawilża ale przy okazji nie zapycha. Teraz mam Młodzieńczy blask bielendy, kremik dobrze nawilża i wygładza skórę, nie mam już tak przesuszonej...

Re: Krem na zimę

Z AA 

Re: Krem na zimę

Ja polecam krem na zimę dla dzieci z rossmana, bardzo fajny, nawilżający, nie zostawia tłustej warstwy na skórze, ale czuć różnicę

Re: Krem na zimę

ja uzywam z bielendy argan makadamia marula na dzien i na noc, ogólnie jest bardzo fajny, ładnie nawilża, szybko się wchłania i ma lekką konsystencję, ale przy dzisiejszym mrozie buzia mnie szczypała- na szczęscie czerwona nie była ;)

Re: Krem na zimę

To zależy od cery a nie że tłusty dla każdego. Ważne, żeby nie był na bazie wody.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Krem na zimę

ja uzywam z bielendy argan makadamia marula na dzien i na noc, ogólnie jest bardzo fajny, ładnie nawilża, szybko się wchłania i ma lekką konsystencję, ale przy dzisiejszym mrozie buzia mnie szczypała- na szczęscie czerwona nie była ;)

2016-01-04 18:20:51 autor niecroza84

Tez uzywam tego kremu bielendy na noc i to bardzo porzadny nawilżacz. Zimą zawsze mam problemy z suchą skora, ale on szybko i dokladnie sobie z nimi radzi :) A w ciagu dnia uzywam mlodzienczego blasku tej samej marki- ma lżejszą formulę i sprawdza sie pod makijaz :)

Re: Krem na zimę

Tłusty

Re: Krem na zimę

Tłusty

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: