Krem na zimę

  • 2011-10-20, o 13:07
  • 56
  • 24 211
  • 37
  • 41

Krem na zimę

Założyłam ten wątek bo dużymi krokami zbliża się zima. U mnie już jest palone i zaczynam mieć problemy. Na ogół mam skórę tłustą, zwłaszcza w strefie T ale zimą mam problemy z policzkami. Strasznie mi się przesuszają. Nie całe ale mam takie place, gdzie zdarza się że skóra aż schodzi. Co raku próbuje dobrać odpowiedni krem, który zmatowi ale i dobrze nawilży. I co roku po kilku próbach wracam do stałego sposobu, czyli na dzień krem co stosuje zwykle a na noc na policzki nakładam sporą ilość kremu bambino. Jak do tej pory najlepiej się sprawdził. Może macie jakieś inne sprawdzone sposoby.

Re: Krem na zimę

ja odkryłam mój zimowy namber łan AAtherapy "ja i mama" krem do twarzy i ciała:) około 15 zł w superpharm(ale superpharm to superpharm:P- mozna pewnie taniej wyszukać)- konsystencja lzejsza niz bambino- ale swietna na noc- moim zdaniem nie ma zapachu, zdaniem mojego faceta pachnie dzidzią- ale jemu od jakiegos czasu wszystko pachnie dzidzią;)

oraz tołpa..powiem tak..swietnie daje rade na tłusta strefę T, nawilża policzki, ma lekka konsystencje żelu na dzień, wygodna tubke, dziubek....jest super ale...zapach..nie mogę go znieśc:( i krem leży

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Krem na zimę

c.d.

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Krem na zimę

Jeśli chodzi o firmę AA jest świetna, ale kupywałam kosmetyki z apteki:) bo wydawało mi się że będą lepsze...krem nawilżający jest super:)

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Krem na zimę

W przypadkach zimowego przesuszenia u mnie najlepiej sprawdza się krem Nivea (ten w niebieskim opakowaniu). Jest on dość tłusty, więc raczej nie stosuję go w dzień, ale fajnie sprawdza się w nocy. Okolice nosa i brody przesuszają mi się najbardziej. Krem świetnie pomoże również spierzchniętym ustom. Nakładam na nie grubszą warstwę kremu i tak idę spać . Jeśli mam przesuszone dłonie, lub chcę nawilżyć stopy to smaruje je porządną ilością kremu i zakładam rękawiczki bądź skarpetki i w takich akcesoriach wskakuję do łóżeczka:)

Re: Krem na zimę

Ja bardzo polecam Wam zakup w aptece zwykłej maści witaminowej i jej stosowanie. Jestem pewna, że żaden krem nie nawilzy i nie wygładzi suchej skóry tak szybko jak ta maść. Zawsze jak mam jakieś przesuszone miejsca, stosuję ją na noc i działa cuda! A cena to ok. 2,50 zł!

Mademoiselle

Re: Krem na zimę

wlasnie:) ja kiedyś uzywałam tej z witaminą a:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Krem na zimę

Ja nie zmieniam kremu na zimę- może robię bład, ale tego nie robię. Przez cały czas stosuję kremy nawilżające (przy cerze mieszanej) nie używam kremów matujących. Co jakiś czas poprostu zmieniam firmy chociaż, że tego który mam teraz chyba nie zmienię na inny bo jego zapach mnie uzależnił:) (Bielenda granat)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Krem na zimę

Ja też nie zmieniam kremów...no chyba że ktoś poleci mi coś nowego i wpadnie mi to w oko to oczywiście jestem skłonna zmienić krem. Ale nie dostosowuję swoich zmian do pór roku. Cery wymagającej nie mam, więc może dlatego...

Re: Krem na zimę

Ja bardzo polecam Wam zakup w aptece zwykłej maści witaminowej i jej stosowanie. Jestem pewna, że żaden krem nie nawilzy i nie wygładzi suchej skóry tak szybko jak ta maść. Zawsze jak mam jakieś przesuszone miejsca, stosuję ją na noc i działa cuda! A cena to ok. 2,50 zł!

mademoiselle

A podasz nazwę maści którą Ty stosujesz?:)

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Krem na zimę

Pewnie chodziło jej o maść z witaminą A:) rzeczywiście pomaga na suchą skórę.

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: