Konturowanie

  • 2016-04-22, o 22:38
  • 6
  • 2 737
  • 6
  • 5

Konturowanie

Jakie kosmetyki polecacie do konturowania twarzy? I jakich pędzlów do tego używacie?

 

Pozdrawiam :)

Jutta

Re: Konturowanie

Jak dla mnie do konyurowania najlepsze są brązery z inglota freedom system ja mam w kolorze 502 i jest super, mam w planach zakupić inne idcienie :)

Re: Konturowanie

ja konturuję się na sucho. mam kilka bronzerów, ale najczęsciej używam paletki MakeUp Revolution Protection Palette. używam pędzli H13 i H21, do korektora różnie. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Konturowanie

Obecnie używam bronzera Kobo Sahara Sand (jak narazie najlepszy ze wszystkich, które miałam). Nakładam go pędzlem Glambrush T4 lub pędzlem w kształcie wachlarza z Ecotools.

Re: Konturowanie

Ja do konturowania polecam The Balm Bahama Mama ma idealny chlodno-oliwkowy odcień. Idealnie się z nim pracuje, ładne wygląda na twarzy no coś super:) mam też bronzer do konturowania z Inglota natomiast jak dla mnie dość ciężko uzyskać nim delikatny efekt, mam odcień 509 i muszę bardzo delikatnie go używać gdyż lubi robić plamy. Paletka kremowych podkładów do konturowania z KOBO też polecam daje naprawdę piękne wykończenie i ma zestaw naprawdę przemyślanych odcieni, jest mega trwałe na twarzy. Z tańszych polecam bronzer z Trio do konturowania Wibo ( 3 steps to perfect face) bardzo go lubię i używam na co dzień gdy chcę delikatnie wykonturować twarz. Pedzle natomiast jakie polecam to Hakuro H14 , bdellium Tools 945 ( ja mam akurat z serii Pink Bamboo) do kremowego konturowania natomiast sprawdza mi się Kavaii 22.:-)

Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Re: Konturowanie

Mój hit :) Paletka KOBO z Natury, trochę zużyta, nie mam zdjęcia nowej niestety. Uwielbiam ją, żadnym innym produktem, pudrem, bronzerem nie udało mi się tak fajnie i naturalnie konturować.

Re: Konturowanie

Ja używam albo bronzera albo ciemnego korektora. emani ma specjalne ciemne korektory, które są idealne do konturowania. już nieduża ilosć produktu wystarcza by ładnie podkreślić wybrane partie twarzy. Jeśli chcę taki delikatny efekt wtedy bronzer jest wystarczający

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: