Kolory dla mnie

  • 2010-08-20, o 12:07
  • 37
  • 12 979
  • 12
  • 27

Re: Kolory dla mnie

Poradźcie mi: mam niebieskie oczy, naturalny ciemny blond (przyktryty czarną farbą) i dość jasną jak dla dzieczwyn z ciemnym blondem karnacją.

tusia91ful

Jakie cienie?

Re: Kolory dla mnie

Do niebieskich oczy pasować Ci będą wszelkie beże, brązy, odcienie bieli, szarości, złota.. myślę, że również czerń, granat, grafit

Re: Kolory dla mnie

Dokladnie. Nie każdy cień w takim kolorze bedzie pasował zależy to od wielu czynników. Myśle że musisz popróbować sobie z róznymi makijażami i kolorami dobrac takie w których Ci ładnie.
pozdrawiam:)

Re: Kolory dla mnie

Hej przylanczam sie do pytania, mam szare oczy i jakie cienie pasuja do takiego typu oka wrzucam swoja fotke dla zorientowania sie w temacie, dziekuje za pomoc

www.suonko82.blogspot.it

Re: Kolory dla mnie

Myślę Moni, że pasowac do Ciebie będą wszelkie jasne cienie - szczególnie zielone, różowe, burgundowe, odcienie złota - odbijające do włosów i rozświetlające twarz. Masz bardzo ładne duże oczy - warto je podkreślać odbijającymi cieniami

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kolory dla mnie

Moni wielkie dziekuje za tak szybka odpowiedz i z pewnoscia dostosuje sie do podpowiedzi

www.suonko82.blogspot.it

Re: Kolory dla mnie

ja z reguły uzywam pastelowych cieni bo jestem blada i przy jakichkolwiek innych ciemniejszych cieniach od razu wychodzą na pierwszy plan

Re: Kolory dla mnie

Ja mam problemy z dobraniem kolorów do mojej karnacji ;) ale z drugiej strony praktycznie wcale nie maluje się kolorowo :)

ja uwielbiam roze .. z inglota mam roz do policzkow, z gr mam konturowke neonowa rozowa... przewaznie moje usta sa w kolorze rózowym.. czasem czerwone

Re: Kolory dla mnie

Mnie bardzo podobają się makijaże w kolorze pudrowego różu, brzoskwini ale sama nie potrafię czegoś takiego stworzyć.. powoli się uczę, może kiedyś będę się mogła pochwalić czymś zmalowanym przeze mnie ;)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: