Kolory dla mnie

  • 2010-08-20, o 12:07
  • 37
  • 12 978
  • 12
  • 27

Kolory dla mnie

Witam, proszę o pomoc, jakie powinnam dopierać kolory cieni do makijażu oczy biorąc pod uwagę niebieski kolor moich oczu oraz miedziano-rude włosy

Re: Kolory dla mnie

turkusy , zielenie, żółte, jak dla mnie to prawie wszystkie

Re: Kolory dla mnie

dokładnie pierwsze co mi przyszło do głowy to zielony, Żółty podobno db wydobywa niebieski kolor tęczówki. Podobaja mi sie rózniez brązy w połączeniu z złotym czy beżowym.Ja również mam niebieski kolor oczu maluje sie prawie kazdym kolorem, nawet niebieskim (którego raczej sie unika przy tym kolorze oczu). Wg mnie duzo tez zalezy od urody, karnacji. Nie kazdej niebieskookiej beda pasowały te same kolory. Ja malując sie dobieram sobie odpowiednie "na oko" kolory. jeśli widze że efekt jest ładny i nie gryzie sie to zostawiam

Re: Kolory dla mnie

Zgadzam się z dziewczynami w 100 % kolory makijażu należy dobierać indywidualnie - czasami nie warto kierować się sztywnymi regułami beże, brązy, odcienie złota, czasami i srebra na pewno będą Ci pasować oczywiście wszelkie grafity i czernie również

Re: Kolory dla mnie

Dzięki dziewczyny za informacje. Beże, brązy i złote odcienie troche mi się przejadły bo tego w zasadzie cały czas używałam, chciałam ożywić troche makijaż stąd też moje pytanie. Spróbuję zieleni, turkusu.
Pozdrawiam serdecznie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kolory dla mnie

Poradźcie mi: mam niebieskie oczy, naturalny ciemny blond (przyktryty czarną farbą) i dość jasną jak dla dzieczwyn z ciemnym blondem karnacją. Jakie cienie?

Re: Kolory dla mnie

Witam. Ja również mam problem z doborem koloru cieni do powiek. Jestem jasną blondynką, mam niebiesko- szare oczy i bardzo jasną cerą. Jakie kolory byłyby dla mnie najlepsze?

Re: Kolory dla mnie

Od naturalnych (beże, brązy,róże, złote) po popielate (szare, brudne brązy, grafitowe) ale i zielone i fiolety i niebieskie, wiekszośc własciwie. Ale tak jak napisałam wyżej kolory każdemu pasują inne. Nie ma schematu że blondynki z niebieskimi oczkami takie a szatynki takie a rude takie.Trzeba próbować.Obiektywnie spojrzeć na to jak w danym kolorze sie wygląda. Dobierać kolory w zalezności od indywidualnych potrzeb. Kazdy wygląda inaczej i każdy bedzie miał swoją kolorystyczną gamę

Wiec próbujcie, eksperymentujcie, stwórzcie własny indywidualny look z wlasnymi kolorami

Re: Kolory dla mnie

Witam. Chciałabym abyście mi doradziły jakie kolory cieni pasują do mnie ? Mam oczy piwne i ciemne włosy dziękuje z góry za cenne rady

Re: Kolory dla mnie

Witaj Sylwio, jeśli masz oczy piwne to na pewno będą do Ciebie pasować wszelkie odcienie beżu, złota. Ale myślę, że równie dobrze będzie Ci w różu i zieleni to wszystko zależy też od koloru Twojej skóry...i Twojego samopoczucia w danym kolorze

Re: Kolory dla mnie

Bardzo dziekuje za odpowiedz to już wiem a teraz musze poćwiczyć malowanie , chociaż mam 32 latka to jeszcze sie nie malowałam , po za tuszowaniem rzęs , skakam teraz do Twoich filmików Lady

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: