Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

  • 2016-02-02, o 17:09
  • 58
  • 17 495
  • 44
  • 44

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Ja ostatnio przerzuciłam się na NeoNail i póki co jestem z nich zadowolona. Z Pierre Rene też mają bardzo dobrą trwałość i dobrze kryją :-)

2016-06-29 15:33:27 autor AniaLadyMakeUp

 

 

a u mnie pierre rene trzymają się tylko tydzien, a wszystko robie jak należy hmmm czego to może być wina ?

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

ja nie mam problemu z ich utrzymywaniem się :-) a jakiej bazy i topu używasz?

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Ja używam Indygo. Mają fajne kolory a także akcesoria do zdobienia. Kolekcja lakierów Natalii Siwiec naprawdę fajna, cieszy oko. Wprawdzie cena taka sama jak za Semilac ale moim zdaniem lepsza jakość. Coś tanszego i dobrego jakościowo....bedzie ciężko

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Ja się przerzuciłam na Gel Polish od firmy Indigo, bo od Semilaca po latach stosowania zaczełam mieć uczulenie... Lekiery od Indigo mają piękne, niespotykane kolory i są trwałe. Jedyny "minus" nie sprwadzają się przy łączeniu z produktami innych firm - czyli top, lakier, baza muszą być Indigowe.

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

ja jestem zasowololna z lakierów Makear, zamawiam je ze strony za 35 zł. Bardzo lubię ze względu na dobre krycie ale i fajny pędzelek który nie nabiera za dużo lakieru który póżniej spływa na boki, paznokcie mam ok 3 tyg.

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Hej, ja używam lakierów firmy LaFemme. Są tańsze, ale naprawdę dobre. Trzymają mi się na pazurach naprawdę długo. :) Zamawiam bezpośrednio od nich, ze strony lf.pl. Mają hybrydy, zwykłe lakiery i inne fajne akcesoria do malowania paznokci. Na początek proponuję Ci kupić, któryś z zestawów startowych. Kupiłam taki i naprawdę byłam zadowolona. Teraz regularnie dokupuję nowe kolorki. :)

2016-06-29 11:05:08 autor meliska

 

 

 

Ja na początku lata kupiłam sobie zestaw startowy ze strony lf.pl i hybrydy mnie wciągnęły, Obecnie oprócz tego, że robię je sobie, wykonuje je też mamie,siostrze, koleżankom. Wychodza bardzo ładnie, głównie za sprawą dobrych lakierów z lf.pl :)

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

ja nie stosuję takich lakierów, wolę korzystac z bezpiecznych colorgelów z opi, nie odbarwiają paznokci i długo kolorek utrzymuje się na paznokciach. Nawet 3 tygodnie noszę jeden kolorek - kosmetyczka mi poleciła.

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Według mnie najlepsze lakiery hybrydowe są z Neonail. Duża gama kolorystyczna, w ofercie mają lakier magnetyczny oraz puder metaliczny (z tego co wiem w ofercie Semilaca też ma być ale chyba w drugiej połowie września). Ponadto na ich stronie można znaleźć produkty nie tylko do stylizacji paznokci

Weronika Mijas

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

ja odstawiłam Semilac , bo mnie uczulił . Wypróbuję lakiery z Neo Nail :)

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

renia23 NeoNail polecam :) 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: