Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

  • 2016-02-02, o 17:09
  • 58
  • 17 483
  • 44
  • 44

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Neo nail maja fajne kolory:)

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Indigo <3 i Chiodo (część z nich odmacza się w acetonie a część nie)

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Kupuję EM Nail. Już dłuższy czas, bo pierwsze ich lakiery kupione na próbę bardzo dobrze sie sprawdziły. Nie odpryskują, długo się trzymają, łatwo sie nakładają ( nie rozlewają się, dobrze wyprofilowany pędzelek), nie powodują podrażnień. I cena mi odpowiada.

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Neo nail maja fajne kolory:)
2016-10-05 09:20:49 autor Ladyxxx

 

Dokładnie:)

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Dziewczyny a co sądzicie o mollon?? Szukam takich ktore będa iały jak najmniej szkodliwy skład i te są podobno bez formaldehydu,a  ja miałam mega uczulenie po odżywce do paznokci gfzie wlaśnie był ten składnik, a tak mi się hybrydy zamarzyły :) znacie jakieś takie nieuczulające lakiery?

2016-09-29 13:33:25 autor fifinka

 

Lakiery Mollonu w ogóle nie uczulają, bo nie mają ani formaldehydu, ani toluenu, ani DPB. Ja używam od dawna i żadnych problemów. A jestem atopikiem takze łatwo łapię uczulenie. Śmiało mozesz spróbować.

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Em nail i Neo Nail:)

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Neo nail są super:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Używałąm semilaca- ale czytałam opinie że uczula i boję się go stosować. Obecnie używam Indugo oraz Cuccio Veneer i jestem bardzo zadowolona.

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Neo nail tylko!!:))))

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Na rynku nie istnieje żaden produkt kosmetyczny, który dałby gwarancję niewystąpienia niepożądanej reakcji. Kwestia alergii zależy od różnych czynników np. od przygotowania płytki, higieny narzędzi, prawidłowej aplikacji produktu i jego utwardzenia oraz ewentualnych skłonności Klienta do uczuleń. Warto przed zakupem zapoznać się ze składem, który jest dostępny na opakowaniu.

W razie pytań - chętnie pomogę,

Online Ekspert marki Semilac

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: