Jak zrobić loczki?!

  • 2011-01-04, o 19:19
  • 92
  • 41 139
  • 36
  • 56

Re: Jak zrobić loczki?!

Ja również mam podatne włosy i mój sposób na fale/loki to pianka do włosów:)
Ja mam wellaflex 2-dniowa objętość z Wella i po nałożeniu na mokre włosy one same się skręcają:) pozwalam im samym wyschnąć, lub jeśli się spieszę suszę je suszarką z dyfuzorem:) sposób sprawdzony, na drugi dzień piankę można wyczesać (bo wiadomo ona nam trochę sklei włosy) i wtedy fale nadal mam tylko wiadomo robią się bardziej proste:)
na rynku jest dużo pianek podkreślających skręt fal i loków więc włosy podatne na pewno się na tym zakręcą:)
Taka fryzura to super sexi wakacyjno - letni look moim zdaniem więc polecam;)

Re: Jak zrobić loczki?!

By zrobić tę fryzurę możesz wykożystać również dość grubą lokówkę.
Ja włosy zawsze kręce na wałkach,poprostu u nasady włosów nakładam duże wałki ,a na końcach zwijam włosy papilotami:-) (i tak kłade sie spać a rankiem je zdejmuje i gotowe

Re: Jak zrobić loczki?!

Ja na samo zakręcenie mam nawet podatne włosy, gorzej z utrzymaniem-wystarczy wilgoć na polu..

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Jak zrobić loczki?!

Kupiłam odżywkę i piankę do włosów falowanych i kręconych z NIVEA, bo na internecie widziałam sporo dobrych opinii o tych produktach. Na razie raz wypróbowałam, ale chyba słabiej mi się włosy zakreciły niż, jak nic nie dałam ostatnio. Moja siostra kupiła to samo i na jej wlosy podziałało. Dodatkowo na drugi dzień nakreciła włosy na lokówkę i mówi, że trzymają jej się loki już dwa dni. Nastepnym razem też wypróbuje z lokówką.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Jak zrobić loczki?!

jak dla mnie najlepsze są loki zrobione prostownicą:)
I bez problemu trzymają mi się cały dzień:) kręcę je bez użycia pianki, jedynie później lakier i gotowe:) chociaż moje włosy są proste i kręcę je tylko na specjalne okazje:)

Re: Jak zrobić loczki?!

Najbardziej lubię jak mi się zwijają z przodu w taki duży lok po obydwu stronach:) ale niestety prostownica je niszczy:(

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak zrobić loczki?!

Tez podobają mi się loki robione prostownicą ale niestety nie mogę sobie na takie pozwolić, ponieważ prostownica szybko niszczy moje włosy.. nawet po 1 użyciu prostownicy, oczywiście z mgiełką ochronną włosy są suche i zaczynają się łamać, próbowałam już na kilku prostownicach i zawsze to samo.. natomiast z lokówkami takiego problemu nie mam, jedyne to to, że nie zawsze na lokówce wyjdą mi idealne loki i muszę kilka razy poprawić żeby ostatecznie było ok :)

Re: Jak zrobić loczki?!

Prostownica zazwyczaj, a zeby osiagnac efekt grubych lokow to skrecam wlosy wilgotne i spinam w koczek tak na wysokosci 30 cm od szyi i jak doschna to sa juz mega loki :) niestety nie mam zdjecia

Re: Jak zrobić loczki?!

mnie na szczęście nieszczęście jest źle w lokach wiec pozostaja mi proste włosy

Re: Jak zrobić loczki?!

Warto spróbować nakręcić włosy na duże wałki, wtedy loki są duże i lekkie, nie ma dużego skrętu, efektu takiej sprężynki :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: