Implanty

  • 2015-11-29, o 22:41
  • 45
  • 15 594
  • 25
  • 35

implanty są drogie, czasami trzeba je wymieniać po kilku latach ale to chyba rzadkośc. lepiej poszukać innego rozwiązania

strasznie drogie, chociaż jak ktoś się nie boi, to taniej można zrobić implanty przy uczelniach medycznych. tylko wtedy studenci te implanty robią

Nie wiem

Re: Implanty

No właśnie wybielenie podobno krótko się utrzymuje, a to jednak przedni ząb. Przez to ciągłe rozwiercanie nie dość, że stracił kolor to jeszcze jest trochę krótszy. Krempuje mnie to. Robiąc sobie zdjęcia muszę się kontrolować i pamiętać, żeby odwrócić się drugim profilem. Zbieram już na ten implant od roku, ale chciałabym właśnie przeczytać opinię kogoś kto już miał z tym styczność, a nie tylko gdybanie albo, ze to drogi interes. Wiem, że drogi. Zdaję sobie z tego sprawę.

Re: Implanty

Ja mogę polecić implanty, bo miałam robione 2. Wyglądało to tak, że wcześniej była konsultacja z chirurgiem oraz tomografia szczeki (robiona na miejscu), dzięki czemu  oceniono ilość i jakość kości. Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie, nie mogę się o nic przyczepić, zwłaszcza, że nie było żadnych przykrych niespodzianek i zapłaciłam tyle, ile wcześniej zostało ustalone. Pewnie wszystko zależy od miejsca, jakie się wybierze (usunięto reklamę). 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: