Implanty

  • 2015-11-29, o 22:41
  • 45
  • 15 557
  • 25
  • 35

Implanty

Od jakiegoś czasu zastanawiam się mocno nad implantem. Mój ząb jest dosyć ciemny (po leczeniu kanałowym) Na moje nieszczęście jest on z przodu. Często  mnie ogranicza. Nie mogę się uśmeichać tak jak bym chciała. Miałyście może styczność z implantami? Jak to wygląda cenowi i czy implant rzeczywicie robi się raz na całe życie i nie trzeba po kilku latach go wymieniać? To dosyć duży wydatek i nie chciałabym podjąć pochopnej decyzji ;/

Re: Implanty

ja też chętnie poczytam opinie osoby która miała ten problem

Re: Implanty

na szczęście nie mam tego problemu ale warto wiedzieć

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Implanty

bardzo droga sprawa niestety no ale jak mus to mus

Re: Implanty

Jest możliwe wybielanie zęba po kanałowym. Zabieg odbywa się na 2-3 wizytach i kosztuje ok 300-400 zł. Ale przynajmniej nie musisz go wyrywać I wstawić koronki czy implantu za kilkanaście stów :)

Re: Implanty

Moja teściowa ma właśnie implanty. Ile zapłaciła to nie wiem, bo to było dosyć dawno. Wydaje mi się, że to jest na całe życie, szczerze to nie zagłębiałam się w temacie. Wiem, że nic złego się z nimi nie dzieje i są takie jak na początku. Wyglądają jak naturalne, ja na początku nawet nie wiedziałam, że to implanty. 

Re: Implanty

Ciemne zeby można wybielic. Dlaczego chcesz od razu decydowac sie na sztuczne zeby.?

Re: Implanty

Oj, ja w wyniku torbieli w kanale zęba i powikłań niestety straciłam zęba- piątkę oraz miałam rekonstrukcję dziąsła. Na szczęście dziury nie widać praktycznie. Niestety na implant mnie nie stać, a bardzo bym chciała :(

Re: Implanty

Porozmawiaj z ortodonta

Re: Implanty

Porozmawiaj z ortodonta

Re: Implanty

Moja mama ma implanty i bardzo sobie chwali, też właśnie ma na którymś z przednich zębów, ale nie wiem jak jest z jego trwałością. Jeśli natomiast chodzi o cenę to to zależy już od gabinetu stomatologicznego, zależy też czy robisz w dużym mieście czy mniejszym :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: