Herbaty na chudnięcie?

  • 2017-05-02, o 15:11
  • 13
  • 4 362
  • 9
  • 8

Herbaty na chudnięcie?

Wiem że raczej nie ma takich cudownych herbat które zżóciły by za mnie tłuszczyk, ale może są jakieś które pomagają w oczyszczaniu oranizmu z toksyn czy wody :)

q.

Re: Herbaty na chudnięcie?

nie próbowałam takich

Re: Herbaty na chudnięcie?

nie próbowałam takich

2017-05-02 16:10:12 autor lenon

to nie odpowiadaj!

q.

Re: Herbaty na chudnięcie?

Polecam czerwoną herbatę, w smaku niezbyt dobra, ale daje super efekty :)

K.K.

Re: Herbaty na chudnięcie?

Zielona i czerwona.

Re: Herbaty na chudnięcie?

Zielona

Re: Herbaty na chudnięcie?

tak jak wyżej zielona i czerwona ale koniecznie w listkach a nie w torebkach

Re: Herbaty na chudnięcie?

tak jak wyżej zielona i czerwona ale koniecznie w listkach a nie w torebkach

2017-05-03 12:32:24 autor AgataR

 

A czemu nie w torebkach? To nie to samo? :)

q.

Re: Herbaty na chudnięcie?

schudnąć można tylko przestrzeganie diety, herbata nie pomoże.

Re: Herbaty na chudnięcie?

tak jak wyżej zielona i czerwona ale koniecznie w listkach a nie w torebkach

2017-05-03 12:32:24 autor AgataR

 

A czemu nie w torebkach? To nie to samo? :)

2017-05-03 14:40:49 autor imstillhere

W torebkach zazwyczaj jest cały "śmietnik" ja jak piję herbatę to jedynie liściastą za tą w toreblach dziękuję :)

Na odchudzanie piłam Pu - Erh  (czerwona) z firmy Bio Active - oczywiście nic nie dało nawet nie było efektu plecebo :)

Myślę, że jedynie odpowiednia dieta o ćwiczenia daja efekty (ćwiczenia nawet w domu ale regularnie nie musi być to mega drogi karnet na siłownię oraz dieta po prostu jeść mało a cześciej- 5 razy dziennie i nie koniecznie stosować modne diety ale poczytać co kiedy jeść z czym łączyć a  zczym nie....UNIKAĆ SŁODYCZY  :)

Pomaga (doh)

Re: Herbaty na chudnięcie?

tak jak wyżej zielona i czerwona ale koniecznie w listkach a nie w torebkach

2017-05-03 12:32:24 autor AgataR

 

A czemu nie w torebkach? To nie to samo? :)

2017-05-03 14:40:49 autor imstillhere

W torebkach zazwyczaj jest cały "śmietnik" ja jak piję herbatę to jedynie liściastą za tą w toreblach dziękuję :)

Na odchudzanie piłam Pu - Erh  (czerwona) z firmy Bio Active - oczywiście nic nie dało nawet nie było efektu plecebo :)

Myślę, że jedynie odpowiednia dieta o ćwiczenia daja efekty (ćwiczenia nawet w domu ale regularnie nie musi być to mega drogi karnet na siłownię oraz dieta po prostu jeść mało a cześciej- 5 razy dziennie i nie koniecznie stosować modne diety ale poczytać co kiedy jeść z czym łączyć a  zczym nie....UNIKAĆ SŁODYCZY  :)

Pomaga (doh)

2017-05-03 21:14:28 autor milllena

 

No tak ale u mnie w mieście siłowni nie ma więc odpada bo do najbliższej mam jakieś 30 km, a z ćwiczeniami typu chodakowska też odpada bo większość to ćwiczenia na plecach a nie daje rady, chwię poleżę płasko na macie do ćwiczeń to nie wytrzymuję przez ból pleców :)

q.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: