Grudki i zaczerwienienia na policzkach plus wągry na nosie.

  • 2015-11-21, o 19:43
  • 42
  • 19 272
  • 26
  • 31

Polecam wybranie się do kosmetyczki na peeling kawitacyjny, może trochę kosztuje ale uważam że jest wart swojej ceny jest delikatny dobrze oczyszcza. Koleżanka była już parę razy i jej twarz wyraźnie się poprawiła, teraz sama muszę spróbować w najbliższym czasie ;)

Re: Grudki i zaczerwienienia na policzkach plus wągry na nosie.

Ja też stosuję przynajmniej dwa razy w tygdoniu peelingi, to pomaga utrzymać ładną cerę, nie robią mi się dzięki temu zaskórniki... Najczęściej używam peelingu z efektem mikrodermabrazji lub mezoterpaii z bielendy, professional formula jakoś tak się nazywają. Nadają się też do wrażliwej i suchej skóry

Re: Grudki i zaczerwienienia na policzkach plus wągry na nosie.

Ja też stosuję przynajmniej dwa razy w tygdoniu peelingi, to pomaga utrzymać ładną cerę, nie robią mi się dzięki temu zaskórniki... Najczęściej używam peelingu z efektem mikrodermabrazji lub mezoterpaii z bielendy, professional formula jakoś tak się nazywają. Nadają się też do wrażliwej i suchej skóry

2015-12-05 03:07:05 autor Patrycja91

 

 

Tez mam z tej serii peeling w saszetce- a dokladnie peeling enzymatyczny i glinka biala. Dla mnie efekt jest super- peeling nie jest typowym mechananicznym scieraczem, ale daje efekt czystej skory, a glinka ladnie koi i poprawia koloryt :)

Kwasy na pewno dadzą radę

Re: Grudki i zaczerwienienia na policzkach plus wągry na nosie.

równiez wole peelingi enzymatyczne

Re: Grudki i zaczerwienienia na policzkach plus wągry na nosie.

równiez wole peelingi enzymatyczne

2015-12-09 19:08:16 autor waterandwine

No dokladnie, ten z bielendy o ktorym pisalam wyzej jest naprawde super, a glinka ladnie ukoi skore :) Mechaniczne peelingi sie nie sprawdza przy grudkach, a tylko pogorsza stan skory zaczerwienionej, takze nie polecam

Re: Grudki i zaczerwienienia na policzkach plus wągry na nosie.

Nie używałam peelingow enzymatycznych

Wyprobuj peelingi

Re: Grudki i zaczerwienienia na policzkach plus wągry na nosie.

peelingi enzymatyczne dobre sa dla osób ktore maja problem z pekajacymi naczynkami sa delikatne

Re: Grudki i zaczerwienienia na policzkach plus wągry na nosie.

To prawda, ja mam naczynkową cerę i z reguły używam peelingów właśnie enzymatycznych. Jeszcze mogę polecić peeling z efektem mikrodermabrazji, też z tej serii Professional formula, dobrze działa na wszelkiego typu syfki i wągry, oczyszcza cerę, nie podrażniając przy okazji

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: