Fryzura do każdego typu twarzy?

  • 2012-04-09, o 09:01
  • 54
  • 17 072
  • 22
  • 35

Re: Fryzura do każdego typu twarzy?

Słusznie!

Re: Fryzura do każdego typu twarzy?

Zaszalec to mi sie zdarza ale moje drogie kokardki u mnie to by juz byla przesada

Re: Fryzura do każdego typu twarzy?

Zaszalec to mi sie zdarza ale moje drogie kokardki u mnie to by juz byla przesada

megi1828

Dlaczego? Warto spróbować wszystkiego !! ;D

Re: Fryzura do każdego typu twarzy?

Dla krótkowłosych jedynym sensownym rozwiązaniem jest doczepiany kucyk ;p

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Fryzura do każdego typu twarzy?

Dla krótkowłosych jedynym sensownym rozwiązaniem jest doczepiany kucyk ;p

czaswrocicnaziemie

tak to dla krótkowłosych .. ale co z tymi które mają włosy za długie ? ;/ może znajdzie się jakiś sposób

Re: Fryzura do każdego typu twarzy?

Tak nosze na codzien:

http://img210.imageshack.us/img210/7306/picture16f.jpg

A tu probowalam je "rozczapierzyc "na czubku glowy ale mam dzis troche tluste wlosy i niespecjalnie wyszla mi ta fryzura:

http://img442.imageshack.us/img442/5210/picture31b.jpg

Pomysle nad jakims koczkiem albo innym ciekawym spieciem wlosow , czekam tez na Wasze dalsze pomysly

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Fryzura do każdego typu twarzy?

ślicznie w fryzurce na co dzień
może warto popróbować koczki, warkocze, kucyki .. i zobaczymy co z tego wyniknie

Re: Fryzura do każdego typu twarzy?

Nie chcę tu nikogo obrażać. Chcę jedynie oszczędzić Megi nieprzyjemnych sytuacji. Właśnie wczoraj oglądałam nowy program Joanny Koroniewskiej, żeby mamy zachowywały i ubierały się jak mamy, jak damy a nie jak córki. I wydaje mi się, że rady jakie dajecie megi, żeby czesała sobie kokardy czy robiła warkoczyki nie są dobre. Nie wnikam w to ile megi ma lat, ale np taka kokarda to już chyba nawet mi nie pasuje a mam 19 lat xD Na wszystko jest pora, ale z wiekiem ta pora mija. Głupio bym się czuła. A nie chodzi o to, żeby idąc ulicą inni mieli z tego polewę. Bo podejrzewam, że niestety na tym by się skończyło. Tak samo jak podejrzewam, że żadna z nas nie zrobiłaby sobie dwóch kitek tak wysoko, bo pasuje to małym dzieciom:) Megi jeżeli chcesz zmienić coś w swojej fryzurze, bo już Ci się znudziła to spróbuj np rozjaśnić kolor włosów o 1 czy 2 tony, możesz pokręcić swoje włosy i też będziesz wyglądała ładnie, albo mocno je wycieniuj i wtedy potraktuj prostownicą;) Możesz też zrobić sobie grzywkę a to powinno całkowicie zmienić fryzurę:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Fryzura do każdego typu twarzy?

klaudusia0807 zgadzam sie z Toba w 100 % i uwierz, nawet nie probowalabym zadnych kokardek ani warkoczykow. Tu mi sie przypomniala jedna wlascicielka z restauracji z programu Magdy Gessler -restauracja Ania z Zielonago Wzgorza. Moja rowiesnica z reszta , mam 51 lat i nie ukrywam tego, miala warkoczyki i do tego kokardki, niestety ale jakie byly komentarze na forum chyba sie domyslacie.
Co do mojej fryzury nie chce grzywki, nie chce cieniowac, krecic, odpowiada mi taka jaka mam.
Jedyne co to dla urozmaicenia, dla odmiany a zwlaszcza dlatego ze zbliza sie lato z checia bym je upiela i tylko to wchodzi w gre. Rozjasniac tez nie chce, mialam juz jasniejsze i brazowe i wisniowe, a nawet miedziane, lubie zmiany ale na chwile obecna chce ponosic jeszcze czarne . Pozdrawiam

Re: Fryzura do każdego typu twarzy?

nie chodziło mi o to abyś robiła kokardy czy też warkoczyki.. ale abyś do swojej codziennej fryzury wczesała jakiś mały detal np. właśnie jakiś malutki warkocz

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: