Fryzura do każdego typu twarzy?

  • 2012-04-09, o 09:01
  • 54
  • 17 070
  • 22
  • 35

Fryzura do każdego typu twarzy?

Jak myślicie .. Czy ta fryzura: http://www.youtube.com/watch?v=fAxgQbuAKZE fasuje do każdego typu twarzy?

Re: Fryzura do każdego typu twarzy?

Nie wiem, ale z ciekawości sobie zrobiłam wieczorem i tak mi to wyszło Przy dość długich wlosach nawet łatwo się tak uczesać.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Fryzura do każdego typu twarzy?

Naprawdę ślicznie ci to wyszło!
Ja też postaram sobie zrobić tą fryzurkę i dodam zdjęcie!
myślę że inne dziewczyny też spróbują zrobić sobie taką fryzurkę, bo jest naprawdę super!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Fryzura do każdego typu twarzy?

Przy moich 15cm nie dam rady.

Re: Fryzura do każdego typu twarzy?

ja mam ok. 20 cm i niestety też nie dam rady! ;( a szkoda bo fryzura naprawdę świetna !

Re: Fryzura do każdego typu twarzy?

Moja znajoma zapodala mi kilka miesiecy temu taka fryzurke ale faktycznie do niej trzeba miec dlugie wlosy bo moje ktore siegaja lopatek niestety nie wyszlo. A Tobie ammb wyszlo slicznie, milo popatrzec

www.suonko82.blogspot.it

Re: Fryzura do każdego typu twarzy?

ale niestety za długie też nie mogą być ;/ a szkoda bo fryzurka naprawdę świetna
@suonko82 - dokładnie, ślicznie wyszła ta fryzura ammb

Re: Fryzura do każdego typu twarzy?

Fryzurka super, @ammb slicznie w niej wygladasz , moja dlugosc od strony przedzialka 36 cm ale ja juz za stara na kokardki a za moich czasow nie bylo takich fajnych fryzur .

Re: Fryzura do każdego typu twarzy?

Fryzurka super, @ammb slicznie w niej wygladasz , moja dlugosc od strony przedzialka 36 cm ale ja juz za stara na kokardki a za moich czasow nie bylo takich fajnych fryzur .

megi1828

na pewno nie jest aż tak źle możesz trochę zaszaleć

Re: Fryzura do każdego typu twarzy?

Fryzurka super, @ammb slicznie w niej wygladasz , moja dlugosc od strony przedzialka 36 cm ale ja juz za stara na kokardki a za moich czasow nie bylo takich fajnych fryzur .

megi1828

Skad takie przekonanie ze jestes za stara, nie rozumiem takiego podejscia poniewaz jesli same oceniamy sie ze jestesmy stare by nie pojsc na dyskoteke czy nie umalowac sie tak czy owak to trochu same jestesmy sobie winne. Bo kto wie ile mamy lat? A taka fryzura tylko pomoze nam sie odmlodzic, i wszystko od naszej wyobrazni i dobrego gustu zalezy.
Ja mam 30 lat dziecko meza a smigam smialo co tydzien na dyskoteke bez zadnego skrepowania.

www.suonko82.blogspot.it

Re: Fryzura do każdego typu twarzy?

Fryzurka super, @ammb slicznie w niej wygladasz , moja dlugosc od strony przedzialka 36 cm ale ja juz za stara na kokardki a za moich czasow nie bylo takich fajnych fryzur .

megi1828

Skad takie przekonanie ze jestes za stara, nie rozumiem takiego podejscia poniewaz jesli same oceniamy sie ze jestesmy stare by nie pojsc na dyskoteke czy nie umalowac sie tak czy owak to trochu same jestesmy sobie winne. Bo kto wie ile mamy lat? A taka fryzura tylko pomoze nam sie odmlodzic, i wszystko od naszej wyobrazni i dobrego gustu zalezy.
Ja mam 30 lat dziecko meza a smigam smialo co tydzien na dyskoteke bez zadnego skrepowania.

mam takie samo zdanie na ten temat czemu nie możesz zaszaleć? a może po spróbowaniu to ta fryzurabędzie odpowiednia ;P

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: