Fotki

  • 2012-01-02, o 22:57
  • 45
  • 13 042
  • 26
  • 37

Re: Fotki

Zależy jaki telefon Mój telefon robi brzydkie zdjęcia, bardzo niewyraźne i rozmazane, nawet jak obiekt się nie rusza. No ale ja mam słaby aparat w fonie. Za to widziałam telefony, które robiły zdjęcia lepsze niż mój cyfrowy aparat. Ja mam zwykłą cyfrówke i duuuużo zależy od światła. Jak robie zdjęcie, to zawsze światło dzienne, ale nie intensywne, tryb w zależności od tego, czy jest pochmurno, czy słonecznie, krótka lampa błyskowa (bez tego przeważnie wychodzi rozmazane), możliwie najmniejsze ISO (jak jest duże ISO w zwykłym aparacie, to fotki wychodzą zaszumione), no i tak czy siak, robię za kazdym razem z dobre 50 zdjęć twarzy, z czego jedno, czy dwa są dobre, a reszta do kitu Trzeba pokombinować. Mój aparat jest raczej kiepski i jak się nie postaram o dobre oświetlenie, to wychodzi mi kiszka. Czasem też robię zdjęcia przy żarówce, ale wtedy to już obowiązkowo tryb "Światło żarówki" (o ile tak sie on nazywa, bo nie pamiętam), lampa błyskowa, niskie ISO i jak robie z bliska np. zdjęcie oczu, to włączam macro.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Fotki

Ja do robienia zdjęć używam teraz tylko telefonu. 5 Mpx daje rade ;) Jednak za jakiś czas mam zamiar zakupić jakiś aparat albo lustrzankę bo czasem na wyjazdach mam ochotę porobić fajne zdjęcia a mój telefon nie zawsze daje rade ;)

Re: Fotki

ja wogóle aparatu nie posiadam wiec jestem zmuszona robić zdjęcia tylko przez telefon ,mam 8 Mpx wiec nie jest źle ale niedługo będę zmieniać telefon i zakupie z 16 Mpx wiec zdjęcia będą duzo lepsze.

Re: Fotki

Ja mam 5 Mpx ale w przyszłym roku mam zamiar zakupić jakaś lustrzankę ;)

Re: Fotki

My niedawno kupiliśmy lustrzankę i jesteśmy mega zadowoleni. Jeszcze uczymy się ją ogarniać ale jest lepiej niż gorzej :) jedna z lepszych inwestycji ostatniego czasu. Zdjęcia bez porównania z tymi robionymi naszym poprzednim aparatem. :)

Re: Fotki

Jaką konkretnie macie lustrzankę? Ja mam dylenat między Nikonem a Canonem.. ale ostatnio zastanawiam się też nad Sony i nie wiem na co w końcu postawić? :)

Re: Fotki

Nikon D5200.  Moja bratowa ma Canona i też sobie chwali, ale jakiego dokładnie to nie wiem :) Też myśleliśmy o Sony ale poczytałam trochę opinii i jakoś mnie nie przekonały.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Fotki

średnio lubie robic sobie fotki bo jestem niefotogeniczna wole zdecydowanie komuś robić

Re: Fotki

Ja ciągle zastanawiam się pomiędzy Nikonem D3200 a właśnie D5200, ale chyba kupię D3200 i dodatkowo dokupię obiektywy :)

Re: Fotki

ja siebie nie lubie na zdjęciach

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: