EFEKT -lsniacych -blyszczacych -pianki ,produkty naturalne

  • 2011-09-27, o 19:36
  • 43
  • 15 604
  • 29
  • 40

EFEKT -lsniacych -blyszczacych -pianki ,produkty naturalne

Kochane znacie jakies dobre produkty pianki itp ,lub jakies naturalne produkty, stosowane do wlosow zeby wlosy wygladaly ladnie-blyszczacoLsniaco-nie sucho -nie matowo -nie jak przetluszczone.. -do ukladania moze cos dobrego polecicie?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: EFEKT -lsniacych -blyszczacych -pianki ,produkty natural

Kochane znacie jakies dobre produkty pianki itp ,lub jakies naturalne produkty, stosowane do wlosow zeby wlosy wygladaly ladnie-blyszczacoLsniaco-nie sucho -nie matowo -nie jak przetluszczone.. -do ukladania moze cos dobrego polecicie?

AiszkaArabskiSwiat

Mogę Ci polecić piankę do włosów Nivea Diamond Gloss. Pewnie reszta kosmetyków z tej serii (np. szampon lub lakier) pomogą Ci w nabłyszczeniu włosków:)

Re: EFEKT -lsniacych -blyszczacych -pianki ,produkty natural

Kochane znacie jakies dobre produkty pianki itp ,lub jakies naturalne produkty, stosowane do wlosow zeby wlosy wygladaly ladnie-blyszczacoLsniaco-nie sucho -nie matowo -nie jak przetluszczone.. -do ukladania moze cos dobrego polecicie?

AiszkaArabskiSwiat

Mogę Ci polecić piankę do włosów Nivea Diamond Gloss. Pewnie reszta kosmetyków z tej serii (np. szampon lub lakier) pomogą Ci w nabłyszczeniu włosków:)


Na pewno nie beda one matowe? ani sianowate-nie beda wlosow obciazac?chyba raczej szukac cos co sie wgniata we wlosy bo mialam z tej seri NIVEA DIAMOND GLOSS-spray nablyszczajacy-ale dawal on efekt troche sianowatych wlosow ,takich jakby obciazonych,musze przyznac ze nie za bardzo mi sie to podobalo..

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: EFEKT -lsniacych -blyszczacych -pianki ,produkty natural

Kochane znacie jakies dobre produkty pianki itp ,lub jakies naturalne produkty, stosowane do wlosow zeby wlosy wygladaly ladnie-blyszczacoLsniaco-nie sucho -nie matowo -nie jak przetluszczone.. -do ukladania moze cos dobrego polecicie?

AiszkaArabskiSwiat

Mogę Ci polecić piankę do włosów Nivea Diamond Gloss. Pewnie reszta kosmetyków z tej serii (np. szampon lub lakier) pomogą Ci w nabłyszczeniu włosków:)


Na pewno nie beda one matowe? ani sianowate-nie beda wlosow obciazac?chyba raczej szukac cos co sie wgniata we wlosy bo mialam z tej seri NIVEA DIAMOND GLOSS-spray nablyszczajacy-ale dawal on efekt troche sianowatych wlosow ,takich jakby obciazonych,musze przyznac ze nie za bardzo mi sie to podobalo..

AiszkaArabskiSwiat

To chyba jednak zależy wszystko od włosów - ja też mam ten spray i u jmnie świetnie się sprawdza ;/

Re: EFEKT -lsniacych -blyszczacych -pianki ,produkty natural

Ja jedynie nakładam na podsuszone włosy jedwab i potem je modeluję suszarko-lokówką i są błyszczące i miłe w dotyku- takie jak ja lubię i utrzymują się około 2 dni czasami się jakoś wykręcą:). Na codzień nie stosuję pianek, lakierów , żeli bo szkoda mi włosów jaedynie jak idę na imprezę i potrzebuję super utrwalenia.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: EFEKT -lsniacych -blyszczacych -pianki ,produkty naturalne

Ja jeśli chodzi o blask to stawiam na szampon i odżywkę a później nakładam olej kokosowy i wszytsko razem daje u mnie efekt lśniących i gładkich włosów :)

Re: EFEKT -lsniacych -blyszczacych -pianki ,produkty naturalne

ja juz od bardzo dawna nie stosuje żadnych pianek ,lakierów itp nie chce po prostu dodatkowo niszczyc sobie włosy

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: EFEKT -lsniacych -blyszczacych -pianki ,produkty naturalne

Niestety wszelkie kosmetyki do modelowania niszczą nasze włosy.

Re: EFEKT -lsniacych -blyszczacych -pianki ,produkty naturalne

bardzo chętnie poszerze moja wiedze na ten temat

Re: EFEKT -lsniacych -blyszczacych -pianki ,produkty naturalne

:)

Re: EFEKT -lsniacych -blyszczacych -pianki ,produkty naturalne

Polecam maskę z glutkiem lnianym, nawiży i pięknie nabłyszczý włosy
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: