EFEKT -lsniacych -blyszczacych -pianki ,produkty naturalne

  • 2011-09-27, o 19:36
  • 43
  • 15 587
  • 29
  • 40

WCIERKI DOMOWE

Re: EFEKT -lsniacych -blyszczacych -pianki ,produkty naturalne

Odzywka pantene

Re: EFEKT -lsniacych -blyszczacych -pianki ,produkty naturalne

jeszcze niczego takiego nie znalazłam :( wszystko to, co nabłyszcza moje włosy, sprawia jednocześnie, że bardzo szybko się przetłuszczają.

Re: EFEKT -lsniacych -blyszczacych -pianki ,produkty naturalne

Zdrowe włosy mają naturalny błysk. WArto najpierw zadbać o ich stan odżywiając, kładąc dobre maski i olejować. Na pewno odwdzięczą się pięknym połyskiem. Mam brązowe włosy i jak użyję parę kropel jadwabiu albo jakiegośserum wtedy dosłownie świecą. Bardzo fajne są też odżywki dwufazowe w sprayu z L'biotica. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: EFEKT -lsniacych -blyszczacych -pianki ,produkty naturalne

Ja obecnie używam odżywki z Pantene zwiększającej objętość i uwielbiam ją. Moje włosy są mega gładkie i śliskie, pięknie się błyszczą i nie są splątane. Nawet maski Biovax nie robiły z nimi takich cudów :)

Re: EFEKT -lsniacych -blyszczacych -pianki ,produkty naturalne

Pianki niszczą, zamiast nabłyszczać

Re: EFEKT -lsniacych -blyszczacych -pianki ,produkty naturalne

wystarczy po umyciu włosów, spłukać je dodatkowo zimną wodą, spowoduje to zamknięcie łusek włosowych przez co włosy będą ślniące. Polecam również serum nabłyszczające z firmy Leo profesional

Nie używam pianki

w sumie nie znam takich produktow ale chetnie sama sie dowiem

Re: EFEKT -lsniacych -blyszczacych -pianki ,produkty naturalne

wystarczy po umyciu włosów, spłukać je dodatkowo zimną wodą, spowoduje to zamknięcie łusek włosowych przez co włosy będą ślniące. Polecam również serum nabłyszczające z firmy Leo profesional

2015-12-03 10:42:33 autor

gdzie to serum mozna kupic?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: