Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

  • 2016-01-15, o 08:06
  • 68
  • 27 428
  • 58
  • 51

Ziaja

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

z ziaji

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

z ziaji

2016-02-14 15:45:57 autor zosia95

Muszę wypróbować 

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

coś z ziaji

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

Cała kolorówka mi się jak na złość w jednym czasie skończyła. I jak już zrobiłam zakupy to jeszcze się okazało, że zapomniałam o najważniejszym, płynie do demakijażu  wrrr ;) musiałam wracać, ale skoczyłam do osiedlowej apteki i babeczka poleciła mi oeparol w promocji duopak wiec już kupiłam - teraz mam podwójne opakowanie, nie powinno się szybko skonczyć bo ponoć jest wydajny ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

Ja bardzo lubię żel do mycia twarzy z bielendy, seria expert czytsej skóry. Mam nawilżający, używam go na wieczór, fajnie oczyszcza i odświeża skórę,nawilża i nic nie podrażnia

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

Jeszcze fajny efekt daje pianka myjąca aha, firmy Kozmetika Afrodita, tylko niestety jest droga. Z tańszych jeszcze mogę polecić żel bielendy Argan cleanising face oil, miałam taki z kwasem hialuronowym. Dobrze nawilżał i oczyszczał moją cerę

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

bielenda- expert czystej skóry. tani a porządny, no i nie zapycha (blush)wlasciwie to stan mojej cery poprawił się od czasu jego stosowania, dlatego polecam (y)

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

z bielendy mialam kiedys maseczkę ;) bardzo fajna ;) ja mam cerę tłusta , ale wrażliwą . dobry do mycia tez jest z Ziaji 

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

ja ci moge polecic zel micelarny z oeparol, ostatnio kupilam na promce dwupak za 20-kilk zlotych, nie podraznia, dobrze oczyszza i jest fajnym uzupelnieiem po demakijazu (ja uzywam tez micelara z oeparol) 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: