Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

  • 2016-01-15, o 08:06
  • 68
  • 27 422
  • 58
  • 51

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

Ja stosuję, bo mam wrażliwą skórę, skłonną do podrażnień i przesuszenia. Używam kosmetyków z Cetaphil, ostatnio poza kremem i balsamem zaczęłam używać emulsji micelarnej. Fajnie się sprawdza, bo jest delikatna, nie zawiera mydła, a fajnie oczyszcza, jednocześnie nie pozostawiając skóry przesuszonej. Jestem bardzo zadowolona. A nie wiem czy wiecie ale e cetaphil obecnie ma konkurs. usunięto reklamę: Zarejestruj paragon zakupu na naszej stronie. Wygraną jest zestaw kosmetyków na cały rok. Co tydzień wygrywa 5 osób, a konkurs będzie trwać od października do grudnia. 

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

pasta oczyszczajca z ziaji sprawdza mi się doskonale

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

dokładnie , ziaja u mnie tez sie sprawdza

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

pasta oczyszczajca z ziaji sprawdza mi się doskonale

2016-10-27 07:22:16 autor makao

 

Tez go mam i zdecydowanie polecam:))

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

Ja uzywam żelu z neutrogeny i jest okej:)

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

Ja lubię olejek różany do mycia twarzy z bielendy, seria rose care. Nadaje się dla cery wrażliwej i suchej. Dobrze oczyszcza skórę, nic nie szczypie w oczy, po nim jest gładka i miła w dotyku

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

Ponoc marka resibo ma bardzo fajne:)

 

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

Emulsja Cetaphil EM, dla mnie nie ma nic lepszego ;) Wiem, że mają teraz konkurs, zarejestrowałam już paragon i mam nadzieję, ze się uda wygrać roczny zapas kosmetyków ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

spróbuj NIVEA :)

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

Ja lubię olejek różany do mycia twarzy z bielendy, seria rose care. Nadaje się dla cery wrażliwej i suchej. Dobrze oczyszcza skórę, nic nie szczypie w oczy, po nim jest gładka i miła w dotyku

2016-11-05 19:44:09 autor Patrycja91

zastanawiałam się nad zakupem i chyba sie skusze ;) ta seria jest chyba od niedawna na półkach ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: