Dermacol

  • 2011-03-21, o 12:34
  • 37
  • 17 755
  • 18
  • 26

Dermacol

szukając kryjącego podkładu natknęłam się podkład firmy Dermacol make-up cover. zastanawiam się nad jego zakupem. czytałam, że jest naprawdę super kryjący, ale jednocześnie bardzo cieżki i nadaje się tylko na specjalne okazje, a taka specjalna okazja właśnie się pojawia. chciałabym jednak dowiedzieć się czegoś więcej o jego stosowaniu, szczególnie na skórze o cerze mieszanej lub tłustej, o jego trwałości i, co najtrudniejsze, wyborze odcienia. ponieważ jest to podkład trudny do "wychaczenia", zastanawiam się nad możliwością zakupu przez internet. jeśli ktoś miał do czynienia z tym podkładem lub innym produktem dermacolu, proszę o poradę.

Re: Dermacol

absolutnie odradzam
dermacol dziewczynom o cerze tradzikowej luz sklonnej do pryszczykow i zapychania, poniewaz zawiera od NAJGORSZE zapychajace G**NA: paraffinum liquidum i paraffin i to na DRUGIM miejscu w skladzie. Nie wierzycie mi, poszukajcie sobie w google co to za skladniki, a sam sie przerazicie. Do cer normalnych jest faktycznie swietny, ale tylko i wylacznie jako korektor. Jesli ktos mowi, ze "naklada malutko i nie ma po nim maski" to ciekawi mnie bardzo czy taka samo opinie o "zadnej masce" wyraziloby otoczenie danej osobki...takaze ostroznie z dermacolem dziewczyny
fakt faktem dobrze bardzo dobrze kryje ale sa lżejsze ,które tez swietnie sie sprawdzaja...

Re: Dermacol

Witam
Korzystam z dermacolu jako podkładu na codzień. Zobaczyłam u jednej dziewczyny na youtubie jak ona stosuje ten produkt. Mieszam ten produkt z kremem i nie ma wogóle efektu maski. Jest to kwestia ilości zastosowanego prduktu. A co do odcienia to sama miałam problem, dla mni epani w drogerii osiedlowej specjalnie zamówiła i nie dało się sprawdzić przy zakupie.. kupowałam trochę w ciemno ale jestem zadowolona. Jedyny minus to trzeba napewno przypudrować twarz po aplikacji ponieważ cera się świeci.
Jak dla mnie produkt jest super.
Nie korzystam go jako korektor bo do tego stosuje KOBO Ideal Cover Make Up
Pozdrawiam

Re: Dermacol

mnie tu właściwie chodzi o, można powiedzieć, jednorazowe użycie, więc może nie wypłynąłby strasznie na stan cery.
ale szukając innej opcji i trzymając się dermacolu - 24h control?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dermacol

Mam cere tłustą i nic mi nie zapchało, nic nie wyskoczyło, dobrze pokryło, ale mam tylko doczynienia z dermacolem make-up cover. Nie widziałam innych prosuktów tej firmy. Sama długo szukałam w/w. Nie znajdzie się go w drogeriach typu natura itp. Najlepiej pytać w drogeriach osiedlowych.

Re: Dermacol

czytałam, że najlepiej do zmatownia twarzy po make up cover najlepiej użyć dermacol invisible fixing powder. ja używam pudru matującego z vipery. sprawdza się dobrze. zastaanwiam się, jak radziłby sobie w połączeniu z dermacolem makeup cover.

Re: Dermacol

Ja jak mi się podoba to na zmiane używam pudru sypkiego z manhatanu lub synergem w kamieniu i też sobie radzą.

Re: Dermacol

A jak długo dermacol utrzymuje się na twarzy pomieszany z kremem i bez kremu?

Re: Dermacol

Nie próbowałam dermacolu samego bez mieszania. Caly czas tylko go używam z kremem. Utrzymuje się praktycznie caly dzień. oczywiście trzeba w ciągu dnia poprawiać pudrem, aby zmatowić twarz.

Re: Dermacol

mam nadzieję, że imprezę też wytrzyma. serdecznie dziękuję za pomoc.
teraz pozostaje mocno zastanowić się nad odcieniem...;/

Re: Dermacol

Może ja Ci pomogę z odcieniami...wszystko zależy jaką masz cere jeśli wejdziesz na stronę mojego sklepu możesz tam odnaleźć podkład Dermacol - takie kwadraciki przy odcieniach to naturalne kolory podkładu. Ja mam odcień 208 ale ogólnie jestem blada i on też jest jasny...

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: