Dermacol

  • 2011-03-21, o 12:34
  • 37
  • 17 735
  • 18
  • 26

Re: Dermacol

myślę, że zdecyduję się właśnie na 208, a jeśli będzie za jasny, skorzystam z jego dobrego mieszania się z innymi podkładami.

Re: Dermacol

Ja ogólnie jestem blada i zakupiłam sobie 211 i wygląda fajnie. Trwały jest ale jak go połączę z innym podkładem bo inaczej szybko się ściera. Moja cera jest tłusta/mieszana ale nie zauważyłam żeby moja buzia się pogorszyła, nawet wydaje mi się że wysusza to co powstaje na mojej buzi. Moim zdaniem jest godny polecenia.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Dermacol

Potrzebuje pilnej rady...W sobotę mam ważny dzień- niestety walczę z uczuleniem i efektami maseczki z kwasem migdalowym. Chcę zamówic podkład Dermacol, ale gubią mnie odcienie...Wiem jedno- Revlon Colorstay 180 sand beige to mój kolor...vanilla photoready- stanowczo zbyt jasna.

Czy lepiej zamówic tylko odcień 211 czy 212 wymieszać z 208 i na wszelki wypadek wziąć dwa? oglądałam swatche na blogach, ale na każdym są inne odcienie tego samego koloru:(

Nie chcę kierować się sugestiami producenta (odcień ciepły, chłodny)- bo wiele razy już w moim przypadku bywało różnie:/ Wiadomo- chciałabym by był neutralny..nie pomarańczowy i nie przesadnie różowy.

Proszę o szybką odpowiedź

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dermacol

bardzo dobry ale bardzo ciezki kosmetyk

Re: Dermacol

ja mieszam 209 i 208, bardzo go lubię

Re: Dermacol

bardzo kryjący ale zdecydowanie za cięzki uzywac codziennie

Re: Dermacol

Używałam był okej

Re: Dermacol

Czasem jak patrzę jak dziewczyny i to młode maziają się tą pastą, to łech... od razu chce im się przemówić do rozsądku, że nie ma co tapetować się aż tak BARDZO mocno :\

Re: Dermacol

A jaki odcień dla bladziochów?

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Dermacol

Podobno są całkiem fajne
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: