Czyscimy Buzke:)

  • 2011-03-20, o 00:04
  • 56
  • 17 318
  • 31
  • 46

Czyscimy Buzke:)

Hej mam do was pytanko zwiazane z demakijazem twarzy,zaczelam uzywac do tego mleczka jak i toniku ziaja(ogorkowe do kazdej cery)mleczko jest super ale tonik strasznie podraznia mi buzie:(
polecicie jakis lepszy zestaw?:)pozdrawiam:)

Re: Czyscimy Buzke:)

Hej dowiedzialam sie niedawno od kosmetyczki ,że po zmyciu makijażu mleczkiem nalezy także buzie przemyc wodą i zmyć to mleczko i wtedy dopiero tonik bo mleczko może zapychać niestety chyba na żadnym mleczku kosmetycznym nie ma informacji ,ze powinno sie po uzyciu go umyc buzie wodą

Re: Czyscimy Buzke:)

Witam
Do demakijażu twarzy i oczu stosuje płyn micelarny. Jest to niezłe rozwiązanie i nie trzeba się bawić dwoma produktami.

Re: Czyscimy Buzke:)

szczerze nie slyszalam zeby zmyc potem mleczko:)dzieki:)

czytalam dzis ze zielona herbata ktora nam ostygla i juz nie bedziemy jej pic jest doskonala jako tonik i to do cery wrazliwej,,,oczywiscietrzeba zuzyc to jednego dnia,,,ciekawe,,,,

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czyscimy Buzke:)

Myślę, że z tą zielona herbatą może być dobry pomysł ja ostatnio mam hopla na punkcie cery i już nawet nie myję buzi żelem do twarzy tylko...szarym mydłem sprawdzam dokładnie, aby nie było tzw SLS-ów, czyli ostrych substancji myjących...korzystanie z toniku też ograniczyłam ale ta zielona herbata bogata w antyoksydanty przemówiła do mnie

Re: Czyscimy Buzke:)

ja dzis sprobowalam z ta herdatka i buzia byla bardzo swieza pozniej:)pozdrawiam

Re: Czyscimy Buzke:)

Nie ma to jak naturalne sposoby nie zawierajace chemii sma muszę wypróbować

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Czyscimy Buzke:)

To ja wam proponuje 100% sok z aloesu
Można go kupić w dużych butelkach ostatnio jak widziałam kosztował ok 20-25 zł jak czuje że z moja buzią sie cos dzieje nie dobrego przecieram nim twarz i od razu czuje ulge a przy okazji wiem że to w 100% naturalne rozwiązanie
myśle że pomysł z herbatką tez jest jak najbardziej dobry

Re: Czyscimy Buzke:)

A gdzie można kupić ten sok z aloesu? w aptekach czy sklepach spożywczych?
bo nigdy nie zwróciłam na nie uwagi i w zasadzie nie wiem gdzie szukać taki soczek ;p

Re: Czyscimy Buzke:)

hmm ja widziałam w takim zwykłym supermarkecie i to nie za dużym. Na pewno widziałam w Super pharm\'ie był obok tranu w płynie, soku z żurawiny. W zwykłej aptece też na pewno jest ale nie wiem czy takie duże butle. Troche przypomina wyglądem butelke z oliwą. Tyle razy obok tego przechodziłam i nigdy nie widziałam a jak sie zainteresowalam tak teraz ciągle gdzies to widze

PS. wydaje mi sie że w Makro tez kiedyś zauważyłam ale nie jestem pewna;/ Jak bede pamietać to w weekend sie zorientuje
pozdrawiam:*

Re: Czyscimy Buzke:)

Szukałam w makro ale nie było;/ były wszystkie te oliwy z oliwek, oleje z rzepaku, orzechów, lnu i inne cuda ale tego nie było.Ale skoro ja kupuje w zwykłym supermarkecie nawet nie sieciówce to myśle że Wy też go gdzieś wyczaicie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: