Czyscimy Buzke:)

• 2011-03-20, o 00:04
  • 56
  • 13 064
  • 31
  • 46

Re: Czyscimy Buzke:)

Mogę z czystym sumieniem polecić dystrybutora kosmetyków wyłącznie na bazie aloesu-od kremów poprzez dezodoranty-firma FOREVER! polecam gorąco ceny atrakcyjne i pielęgnacja w 100%naturalna

ja ostatnio kupilam pianke Rivial De Loop do czyszczenia buzi i jest swietna jak dla mnie idealnie zmywa makijaz i buzia jest gladziutka

Ja z kolei mogę polecić mleczko, tonik i krem z serii Pure & Natural od Nivea. Co prawda, stosunkowo niedawno weszło na rynek (z resztą dowiedziałam się o tym, bo była akcja w Rossmanie) Ale kupiłam i nie żałuję. Oczyszcza, nawilża i ładnie pachnie. Śmiało mogę wszystkim polecić!

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. — Coco Chanelhttp://e-lenabloguje.blogspot.com

Co do tej pianki z Rival de Loop to mam sceptyczne podejscie, miałam kiedyś płyn do demakijażu z tej firmy i o ile na poczatku działał i był bardzo tani to potem zniszczył mi troche skóre, wysuszał, zaczynał po woli szczypać aż musialam go zupełnie odstawić. Ale każdy ma inną skóre i nie u kazdego tak musi być, ale pisze tak dla wiadomości żeby może było sobie zweryfikować

polecam mój post w temacie plotki, zakupy:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

uktualnie używam micela avene na oczy a biodermę sebium na buźkę
jednak z demakijażem oczu lepiej radziła sobie (według mnie) bioderma różowa
wieczorem oprócz micelarków jeszcze myję buzię effaclarem przy pomocy szczoteczki z rossmanna combo anty-por, heheh

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

nie używam kosmetyków z firmy ziaja po tym jak przeczytałam ich skład

ja lubię mocno złuszczający żel z ziaji

Plyn do demakijażu yves rocher jest super

Ja uwielbiam płyn micelarny z Biedronki, żaden inny nie sprawdził się u mnie aż tak dobrze. A toniku używam z Ziaji, przeciw niedoskonałościom.