Czym SPRYSKUJECIE makijaz zeby ladniej naturalniej wygladal?

  • 2012-04-11, o 22:59
  • 67
  • 25 310
  • 39
  • 51

Czym SPRYSKUJECIE makijaz zeby ladniej naturalniej wygladal?

Dziewczyny czym spryskujecie makijaz na koncu, zeby ladniej naturalniej wygladala nie tepo,nie plasko tylko ladnie naturalnie ztopil sie -jakby nawilzona pelna ladnego blasku? jaka mgielke? co stosujecie?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Czym SPRYSKUJECIE makijaz zeby ladniej naturalniej wygla

ja nic nie stosuję skóra po chwili lekko świeci sie więc jest w miarę ok;p ale ogólnie polecam fajny puder z Vipery sypki 012 - odbija światło i na wiosnę jest idealny

Re: Czym SPRYSKUJECIE makijaz zeby ladniej naturalniej wygla

ja również nie używam tego typu kosmetyków... nie dlatego że jestem leniwa, ale po prostu nie lubię takich kosmetyków zdecydowanie wolę nałożyć puder, aby makijaż dłużej się trzymał

Re: Czym SPRYSKUJECIE makijaz zeby ladniej naturalniej wygla

Nie wiem, czy w ogóle jest coś takiego jak spray do makijażu żeby naturalnie wyglądał Ważne jest, żeby dobrze rozprowadzić podkład. Żeby twarz nie wyglądała płasko - możesz użyć różu, bronzera albo rozświetlacza.

Re: Czym SPRYSKUJECIE makijaz zeby ladniej naturalniej wygla

są tzw. spreje fixujące ja jednak nie przekonuję się do takich metod i wolę użyć bronzera bądź rozświetlacza ;D

Re: Czym SPRYSKUJECIE makijaz zeby ladniej naturalniej wygla

są tzw. spreje fixujące ja jednak nie przekonuję się do takich metod i wolę użyć bronzera bądź rozświetlacza ;D

KamiluŚkaa

Popieram w calej okazalosci

www.suonko82.blogspot.it

Re: Czym SPRYSKUJECIE makijaz zeby ladniej naturalniej wygla

nigdy nie byłam przekonana do tego typu spray i chyba nikt mnie do nich nie przekona

Re: Czym SPRYSKUJECIE makijaz zeby ladniej naturalniej wygla

A mi chodzi raczej o takie mgielki ktora wtapiaja bardziekj podklad-utrwalaja sa do tego jakby troszke- ladnie zdrowonablyszczaja skore-eliminuja efekt pudrowosci na twarzy -co bardzo nieladnie-nienaturalnie wyglada np: Yver Roche ma-mialo taka mgielke w spraju- FRESH´"(w niebieskiej buteleczce)

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czym SPRYSKUJECIE makijaz zeby ladniej naturalniej wygla

tak wiem o co chodzi
ja niestety nie przepadam za takimi kosmetykami i jak już wyżej napisałam wolę użyć bronzera lub różu

Re: Czym SPRYSKUJECIE makijaz zeby ladniej naturalniej wygla

A czym likwidujesz(likwidujecie) ten nienaturalnie wygladajcy efekt pudrowosci-JAKBY SUCHOSCI (mimo ze wczesniej pod podklad byl nalozony krem nawilzajacy) na twarzy?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Czym SPRYSKUJECIE makijaz zeby ladniej naturalniej wygla

A czym likwidujesz(likwidujecie) ten nienaturalnie wygladajcy efekt pudrowosci-JAKBY SUCHOSCI (mimo ze wczesniej pod podklad byl nalozony krem nawilzajacy) na twarzy?

AiszkaArabskiSwiat

Ja osobiście używam mgiełki z Mac Fix + lub mgiełki z The body shop-u z vitaminą e w takiej różowej buteleczce, lub wody termalnej w dezedorancie i fajnie się to stapia z podkładem znaczy puder fajnie się łączy z podkładem i ten efekt pudrowości traci się i buzi wygląda naturalniej .....mam również fixer z kryolana i też go lubie ale to bardziej utrwalaż na ekstremalne warunki

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: