Czym SPRYSKUJECIE makijaz zeby ladniej naturalniej wygladal?

  • 2012-04-11, o 22:59
  • 67
  • 25 309
  • 39
  • 51

Re: Czym SPRYSKUJECIE makijaz zeby ladniej naturalniej wygla

A czym likwidujesz(likwidujecie) ten nienaturalnie wygladajcy efekt pudrowosci-JAKBY SUCHOSCI (mimo ze wczesniej pod podklad byl nalozony krem nawilzajacy) na twarzy?

AiszkaArabskiSwiat

Ja osobiście używam mgiełki z Mac Fix + lub mgiełki z The body shop-u z vitaminą e w takiej różowej buteleczce, lub wody termalnej w dezedorancie i fajnie się to stapia z podkładem znaczy puder fajnie się łączy z podkładem i ten efekt pudrowości traci się i buzi wygląda naturalniej .....mam również fixer z kryolana i też go lubie ale to bardziej utrwalaż na ekstremalne warunki

ja także czasami używam mgiełki z The Body Shop-u ale ostatnio przestałam jej używać
gdzie kupiłaś wodę termalną w dezedorancie? i ile za nią zapłaciłaś? ponieważ ja nie mogę nigdzie jej znaleźć a szukam już jakieś 2 miesiące ;/

Re: Czym SPRYSKUJECIE makijaz zeby ladniej naturalniej wygla

A czym likwidujesz(likwidujecie) ten nienaturalnie wygladajcy efekt pudrowosci-JAKBY SUCHOSCI (mimo ze wczesniej pod podklad byl nalozony krem nawilzajacy) na twarzy?

AiszkaArabskiSwiat

Ja osobiście używam mgiełki z Mac Fix + lub mgiełki z The body shop-u z vitaminą e w takiej różowej buteleczce, lub wody termalnej w dezedorancie i fajnie się to stapia z podkładem znaczy puder fajnie się łączy z podkładem i ten efekt pudrowości traci się i buzi wygląda naturalniej .....mam również fixer z kryolana i też go lubie ale to bardziej utrwalaż na ekstremalne warunki

ja także czasami używam mgiełki z The Body Shop-u ale ostatnio przestałam jej używać
gdzie kupiłaś wodę termalną w dezedorancie? i ile za nią zapłaciłaś? ponieważ ja nie mogę nigdzie jej znaleźć a szukam już jakieś 2 miesiące ;/

KamiluŚkaa

Kochana w pierwszej lepszej aptece można kupić ....ja mam np z vichy (zdjęcie na moim blogu drugie) link : http://pekenito23.pinger.pl/szukaj/wpis ... -msg=vichy
Ja ją miałam w zestawie z kremem ale bez problemu z Avene czy vichy powinnaś dostać w każdej aptece ..... jeszcze się nie spotkałam żeby nie było tego produktu w jakiejś aptece ......
pozdrawiam

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Czym SPRYSKUJECIE makijaz zeby ladniej naturalniej wygla

ale ja jestem..!! przecież nawet nie byłam pytać w aptece (muszę się po głowie postukać).

Re: Czym SPRYSKUJECIE makijaz zeby ladniej naturalniej wygla

A czym likwidujesz(likwidujecie) ten nienaturalnie wygladajcy efekt pudrowosci-JAKBY SUCHOSCI (mimo ze wczesniej pod podklad byl nalozony krem nawilzajacy) na twarzy?

AiszkaArabskiSwiat

Ja osobiście używam mgiełki z Mac Fix + lub mgiełki z The body shop-u z vitaminą e w takiej różowej buteleczce, lub wody termalnej w dezedorancie i fajnie się to stapia z podkładem znaczy puder fajnie się łączy z podkładem i ten efekt pudrowości traci się i buzi wygląda naturalniej .....mam również fixer z kryolana i też go lubie ale to bardziej utrwalaż na ekstremalne warunki

ja także czasami używam mgiełki z The Body Shop-u ale ostatnio przestałam jej używać
gdzie kupiłaś wodę termalną w dezedorancie? i ile za nią zapłaciłaś? ponieważ ja nie mogę nigdzie jej znaleźć a szukam już jakieś 2 miesiące ;/

KamiluŚkaa

Witaj !
Mam pytanko ,dlaczego przestalas uzywac tej mgielki z bOdy shopu?-nie sprawdza sie juz?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Czym SPRYSKUJECIE makijaz zeby ladniej naturalniej wygla

nie .. ja uwielbiam eksperymentować i szukam co chwila nowości mgiełki tej nie przestałam używać na stałe ale na określony czas, ponieważ lubię testować i obecnie szukam jakiejś innej, ale jeśli się zawiodę, to wiem do której powrócić i zawsze do niej wracam

Re: Czym SPRYSKUJECIE makijaz zeby ladniej naturalniej wygla

oczywiście nie zrozum mnie źle, bo mgiełka jest naprawdę świetna i polecam !

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czym SPRYSKUJECIE makijaz zeby ladniej naturalniej wygla

polecam wodę termalną uriage (nie wymaga osuszania chusteczką), fixer z kryolanu (od święta) albo spraye Urban Decay (osobiście testowałam de slick, niby matujący, ale na mojej cerze po spryskaniu makijażu utrwalonego Kryolan anti-shine powder dawał ładny glow)

Re: Czym SPRYSKUJECIE makijaz zeby ladniej naturalniej wygla

Też byłam przekonana że nic to nie daje i jest marną tratą pieniędzy. Ale trafiłam na spray bourjois z duuuużą zniżką i właśnie spróbowałam. Był to jeden z serwisów zakupów grupowych. Chyba był to usuniecie reklamy Od tego czasu stosuję go. Makijaż nie wygląda jak maska i trzyma się znacznie dłużej.

Re: Czym SPRYSKUJECIE makijaz zeby ladniej naturalniej wygla

Myślę, że nie ma sensu spryskiwać , lepiej nosek poprawić pudrem

Rozpoczynam testowanie produktów - współpracuję ze sklepem http://www.spakosmetyki.pl/

Re: Czym SPRYSKUJECIE makijaz zeby ladniej naturalniej wygla

Ja nie używam takich specyfików. Jednie w okresie letnim skorzystam z jakiejś mgiełki.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: