Czy warto kupować tanie tusze do rzęs?

  • 2016-02-05, o 08:37
  • 22
  • 6 075
  • 11
  • 17

Czy warto kupować tanie tusze do rzęs?

Jak uważacie czy warto kupować tanie tusze do rzęs? Prawdą jest, że teraz nawet te tańsze tusze robią cuda na rzęsach, ale czy im nie szkodzą? Na fali zachwytów kupiłam ostatnio tusz Lovely, ale dopiero potem doczytałam, że bardzo wypadają po nim rzęsy. No i teraz sama już nie wiem czy go używać... Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Re: Czy warto kupować tanie tusze do rzęs?

mam dokładnie ten sam problem , też bylam bardzo zadowolona z tuszu z lovely ale po przeczytaniu że po nim wypadaja dziewczynom rzęsy nie kupiłam go ponownie , szkoda bo bardzo fajny tusz ale sie boję że mogły mieć rację ,czy któraś z Was również mogłaby sie wypowiedzieć na temat tego tuszu ?

Re: Czy warto kupować tanie tusze do rzęs?

Też mam ten tusz z lovely, uzywam codziennie i nie zauważyłam żeby mi rzęsy wypadaly bardzo go lubie :)

Re: Czy warto kupować tanie tusze do rzęs?

Mysle ze lepiej zainwestować w lepszy

Re: Czy warto kupować tanie tusze do rzęs?

Mam z lovely ale nie zauważymy żeby wypadały rzęsy

Re: Czy warto kupować tanie tusze do rzęs?

Też nie zauważyłam, żeby coś mi się działo z rzęsami po tym tuszu.

Osobiście z tańszych tuszy lubię Maybelline Volum Express Colossal, na promocji można ją kupić za 20 zł, a jak dla mnie sprawdza się naprawdę bardzo dobrze.

 

Re: Czy warto kupować tanie tusze do rzęs?

Obojetnie oby byl dobry efekt:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czy warto kupować tanie tusze do rzęs?

Szczerze, to nawet czasem po drogich wypadają - jest to zazwyczaj kwestia indywidualna, jak nasze rzęsy reagują na substancje. Według mnie warto jest próbować tańsze tusze - jeśli nam nie przypadną do gustu przynajmniej wiemy, że wydałyśmy góra 15zł, a nie 150.

Re: Czy warto kupować tanie tusze do rzęs?

Też nie zauważyłam, żeby coś mi się działo z rzęsami po tym tuszu.

Osobiście z tańszych tuszy lubię Maybelline Volum Express Colossal, na promocji można ją kupić za 20 zł, a jak dla mnie sprawdza się naprawdę bardzo dobrze.

 
2016-02-05 13:01:51 autor Moja

bardzo lubię tusze Maybelline :)

Re: Czy warto kupować tanie tusze do rzęs?

Też nie zauważyłam, żeby coś mi się działo z rzęsami po tym tuszu.

Osobiście z tańszych tuszy lubię Maybelline Volum Express Colossal, na promocji można ją kupić za 20 zł, a jak dla mnie sprawdza się naprawdę bardzo dobrze.

 
2016-02-05 13:01:51 autor Moja

bardzo lubię tusze Maybelline :)

2016-02-05 14:21:41 autor jupi

A ja w zasadzie tylko ten jeden konkretny (ewentualnie wersję Smokey). Do pozostałych jakoś nie mam przekonania.

Re: Czy warto kupować tanie tusze do rzęs?

Szczerze, to nawet czasem po drogich wypadają - jest to zazwyczaj kwestia indywidualna, jak nasze rzęsy reagują na substancje. Według mnie warto jest próbować tańsze tusze - jeśli nam nie przypadną do gustu przynajmniej wiemy, że wydałyśmy góra 15zł, a nie 150.

2016-02-05 14:19:52 autor comfortinnending

 

też tak uważam :) uzywalam tuszy z różnych półek cenowych i po żadnym z nich mi nie wypadły rzęsy.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: