Czy warto kupować tanie tusze do rzęs?

  • 2016-02-05, o 08:37
  • 22
  • 6 073
  • 11
  • 17

Re: Czy warto kupować tanie tusze do rzęs?

Szczerze, to nawet czasem po drogich wypadają - jest to zazwyczaj kwestia indywidualna, jak nasze rzęsy reagują na substancje. Według mnie warto jest próbować tańsze tusze - jeśli nam nie przypadną do gustu przynajmniej wiemy, że wydałyśmy góra 15zł, a nie 150.

2016-02-05 14:19:52 autor comfortinnending

 

też tak uważam :) uzywalam tuszy z różnych półek cenowych i po żadnym z nich mi nie wypadły rzęsy.

Re: Czy warto kupować tanie tusze do rzęs?

Nie

Re: Czy warto kupować tanie tusze do rzęs?

Ja na temat tuszu z lovely też słyszałam różne opinie ale jakoś nic sobie z tego nie robiłam do czasu jak kupiłam go ostatnio i moje rzęsy od używania go wyglądały strasznie..jakby się kruszyły? no coś okropnego musiałam kupic inny tusz i rzęsy ratowałam olejkiem rycynowym na noc. A co do tematu ja czasem kupuję tanie tusze np z Bell czy eveline jednak nie są one tak trwałe jak te droższe, bardzo czesto sklejają rzęsy, szybko wysycha tusz w opakowaniu itp

Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

tak

masz rację Magnetic91 tańsze tusze trochę szybciej wysychają

Jak najbardziej

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

moze byc

Re: Czy warto kupować tanie tusze do rzęs?

Zależy jakie

Re: Czy warto kupować tanie tusze do rzęs?

Ja na temat tuszu z lovely też słyszałam różne opinie ale jakoś nic sobie z tego nie robiłam do czasu jak kupiłam go ostatnio i moje rzęsy od używania go wyglądały strasznie..jakby się kruszyły? no coś okropnego musiałam kupic inny tusz i rzęsy ratowałam olejkiem rycynowym na noc. A co do tematu ja czasem kupuję tanie tusze np z Bell czy eveline jednak nie są one tak trwałe jak te droższe, bardzo czesto sklejają rzęsy, szybko wysycha tusz w opakowaniu itp

2016-02-05 17:17:55 autor Magnetic91

czyli jednak coś z tym tuszem z Lovely jest nie tak

zalezy jak tanie
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: