Czy malujecie się codziennie nawet będąc w domu ?

  • 2015-12-17, o 10:45
  • 78
  • 18 621
  • 50
  • 66

Czy malujecie się codziennie nawet będąc w domu ?

Hej Kochane :) Mam pytani do Was. Czy nawet jeśli nigdzie danego dnia nie wychodzi z domu to czy malujecie się dla swojego mężczyzny ? 

Re: Czy malujecie się codziennie nawet będąc w domu ?

Nie:) Maluję się tylko wtedy, gdy gdzieś wychodzę, wyjście do sklepu jest wyjątkiem - zakupy robię niedaleko domu i generalnie mało osób mnie widzi bez makijażu:)

Tak naprawdę wszystko zależy od mojego stanu cery. Jeśli jest ok, nie świeci się i nie jest zaczerwieniona to wyjdę do sklepu bez makijażu, jeśli coś jest nie tak, to staram się to przykryć odrobiną kremu BB.

Dla mojego męża specjalnie malować się nie muszę - sam twierdzi, że podobam mu się taka, jaka jestem:)

http://alejakosmetyczna.blogspot.com/

Re: Czy malujecie się codziennie nawet będąc w domu ?

A po co malować się W domu

Re: Czy malujecie się codziennie nawet będąc w domu ?

Ja się maluje nawet jak siedzę w domu :) lepiej się czuję :)

Re: Czy malujecie się codziennie nawet będąc w domu ?

w domu  nie .

Re: Czy malujecie się codziennie nawet będąc w domu ?

Nie, nie maluje sie gdy siedze w domu- wole gdy skora odpoczywa. Jedynie tuszuje lekko rzesy tuszem z Golde rose- infinity mascara- oko od razu wyglada lepiej, a tusz szybko sie naklada- wystarczy kilka machniec, by wyczarowac sliczny makijaz :) A ostatnio kupilam ten  tusz w promocyjnym zestawie razem z plynem do demakijazu, ktory rowniez swietnie sie sprawdza- jest lekki, nie podraznia i mega dokladnie zmywa makijaz ;)

Re: Czy malujecie się codziennie nawet będąc w domu ?

Zdaerza się - zwłaszcza oczy. Skóra niech odpoczywa. 

Re: Czy malujecie się codziennie nawet będąc w domu ?

Ja nigdy się nie maluję, kiedy jestem w domu. Czasami nawet zdarza mi się wyjść gdzieś bez makijżu, nie mam z tym problemu, chociaż lepiej czuję się wymalowana.

Re: Czy malujecie się codziennie nawet będąc w domu ?

Ja nigdy się nie maluję, kiedy jestem w domu. Czasami nawet zdarza mi się wyjść gdzieś bez makijżu, nie mam z tym problemu, chociaż lepiej czuję się wymalowana.

2015-12-18 13:44:45 autor Gorzka13

Mam tak samo;) Ewentualnie jak chcę poćwiczyć jakiś element w makijażu np. kreskę, wtedy trenuję będąc w domu nawet jak później nie muszę nigdzie wyjść.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czy malujecie się codziennie nawet będąc w domu ?

Czyli widzę, że podzielone zdania :)

Re: Czy malujecie się codziennie nawet będąc w domu ?

Ja się maluję kiedy mam czas i ochotę
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: