Czy malujecie się codziennie nawet będąc w domu ?

  • 2015-12-17, o 10:45
  • 78
  • 18 590
  • 50
  • 66

Re: Czy malujecie się codziennie nawet będąc w domu ?

Czasami, ale głównie nie robię tego ponieważ wolę np.: pospać w międzyczasie albo zająć się czymś innym. :)

Re: Czy malujecie się codziennie nawet będąc w domu ?

Niestety nie :( Nie mam za bardzo warunków by znaleźć czas na to i żeby to w ogóle wytrzymało cały dzień. Niemniej czasem wieczorami w ramach nauki czegoś nowego coś sobie tworzę na twarzy. Niemniej, chciałabym codziennie móc się malować, niekoniecznie żeby być piękną, ale móc coś kreatywnego tworzyć i to nosić nawet przez chwilę :)

Re: Czy malujecie się codziennie nawet będąc w domu ?

różnie, w domu staram się by twarz odpoczęła więc nie noszę

Re: Czy malujecie się codziennie nawet będąc w domu ?

Chociaż mam nieidealną cerę, to wychodzę z domu również bez makijażu :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czy malujecie się codziennie nawet będąc w domu ?

Na weekend nie maluje się

Re: Czy malujecie się codziennie nawet będąc w domu ?

kiedyś nie wyobrażałam sobie wyjść z domu bez makijażu, teraz częściej mam dni saute niż w makijażu - chyba się starzeję :D 

Re: Czy malujecie się codziennie nawet będąc w domu ?

kiedyś nie wyobrażałam sobie wyjść z domu bez makijażu, teraz częściej mam dni saute niż w makijażu - chyba się starzeję :D 

2021-06-25 21:53:42 autor ogk

 

To samo pomyślałam o sobie :D Czym jestem starsza, tym mam bardziej w poważaniu, to co pomyślą o mnie inni. Nieidealna cera nie stanowi już dla mnie przeszkody. Akceptuję to, a jak komuś się nie podoba, to niech nie patrzy :)

Re: Czy malujecie się codziennie nawet będąc w domu ?

czasem taaak, siedzę na home office i czasem makijaż pomaga mi się poczuć lepiej, tak normalniej ;p

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: