Co zrobic zeby fryzura się utzymała?

  • 2011-09-26, o 11:58
  • 55
  • 21 877
  • 31
  • 45

Re: Co zrobic zeby fryzura się utzymała?

Obciełaś na krótko?

Nitka24

hihihi nie ;p taka odważna jak Ty nie jestem ;p ale mam nową grzywe i ciemniejsze ;p jak zwykle farbowałam szamponem - mam nadzieję, że nie spłucze się za szybko ;p

Re: Co zrobic zeby fryzura się utzymała?

Ja też coś muszę zrobić z moją grzywką bo mi się już nie podoba i może dzisiaj wybiorę się do fryzjera:) A już myślałam:)- ciężko byłoby mi się przyzwyczaić do Ciebie w krótkich włosach, więc cieszę się że to tylko grzywka i kolor:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Co zrobic zeby fryzura się utzymała?

musze w takim razie wyprobowac nivea:) dzieki za podpowiedzi:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co zrobic zeby fryzura się utzymała?

Ja polecam pianki Nivea i Wella, zawsze były u mnie w domu i ja również ich używam.. nie miałam okazji wypróbować nic innego, no ale po co skoro te dobrze się u mnie sprawdzają :)

Re: Co zrobic zeby fryzura się utzymała?

Po ulozeniu wlosow spryskuje sprayem a Wella, mie wiem jak sie dokladnie nazywa ale ma takie mleczno-zlote opakowanie, trzyma dopoki nie umje wlosow, wiec powiedzmy ze jakies 16h

Re: Co zrobic zeby fryzura się utzymała?

fajne sa lakiery wella tylko najsilniejsza moc utrwalania i do takich typowo krótkich pasty i gumy

Re: Co zrobic zeby fryzura się utzymała?

U mnie sprawdza się połączenie pianka + lakier, ale trzeba uważać, żeby nie przesadzić, bo można posklejać sobie włosy i wygląda to fatalnie.

Re: Co zrobic zeby fryzura się utzymała?

U mnie sprawdza się połączenie pianka + lakier, ale trzeba uważać, żeby nie przesadzić, bo można posklejać sobie włosy i wygląda to fatalnie.

2015-07-26 14:33:57 autor Paulina12345

Nie tylko wygląda fatalnie, ale taką "mieszankę" jest później trudno domyć, zwłaszcza jeśli ktoś użyje mocnych poduktów :)

Re: Co zrobic zeby fryzura się utzymała?

dobry lakier do włosów

Glutek z siemienia lnianego, utrwali skręt do tego nawilzy pięknie włosy
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: