Co zrobic zeby fryzura się utzymała?

  • 2011-09-26, o 11:58
  • 55
  • 21 874
  • 31
  • 45

Co zrobic zeby fryzura się utzymała?

Witajcie!

mam proste wlosy i od czasu do czasu chciałabym je sobie delikatnie pokrecic.. choci mi dokladnie o taki efekt:
http://www.google.pl/imgres?q=fryzury&h ... 46&bih=908

niestety moje wlosy po 2-3 godzinach sie prostuja.. i to jak jestem w domu.. a co dopiero jak gdzies wyjde na zewnatrz:/ co z tym zrobic? jakie produkty polecacie? i jak w ogole osiagnac taki efekt jak na zdjeciu? jakies wałki specjalne?

Re: Co zrobic zeby fryzura się utzymała?

Przed zakręceniem na wałki ( moim zdaniem nawet na lokówce by coś takiego wyszło) psiknij pianką
Jeśli chodzi o lakier do włosów to polecam taft - czarny.
rewelacja !

Re: Co zrobic zeby fryzura się utzymała?

Przed zakręceniem na wałki ( moim zdaniem nawet na lokówce by coś takiego wyszło) psiknij pianką
Jeśli chodzi o lakier do włosów to polecam taft - czarny.
rewelacja !

Sara-2011

Jaka dobra pianke polecasz taka ktora nie sklei wlosow,nie wysuszy ich i nada polysk?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Co zrobic zeby fryzura się utzymała?

osobiście polecam piankę nivea. Wspomaga kręcenie się włosów i nadaje połysk:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Co zrobic zeby fryzura się utzymała?

osobiście polecam piankę nivea. Wspomaga kręcenie się włosów i nadaje połysk:)

klaudusia0807

Podobnie jak koleżanka stosuje piankę nivea jest bardzo fajna polecam

Re: Co zrobic zeby fryzura się utzymała?

Kiedyś używałam tej z nivea ale nie wiedząc dlaczego odstawilam ją ;/ chyba muszę po nia sięgnąć

Re: Co zrobic zeby fryzura się utzymała?

Nivea z tej czerwonej seri?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co zrobic zeby fryzura się utzymała?

Nivea z tej czerwonej seri?

AiszkaArabskiSwiat

nie, ja miałam z Diamonds... ale zresztą teraz nie będzie mi potrzebna przez jakiś czas - zmieniłam fryzure ;p juz wkrótce premiera

Re: Co zrobic zeby fryzura się utzymała?

Obciełaś na krótko?

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Co zrobic zeby fryzura się utzymała?

Możesz zakręcić włosy prostownicą ( o ile takową posiadasz mając z natury proste włosy ) efekt mocny po nawet niewielkim utrwaleniu trzyma się nieźle jest masa filmików na YT jak skręcić loka prostownicą ja sie naumiałam na potrzeby loków koleżanki a jestem mało manualna, bo sama namiętnie prostuję własne

pozdrawiam, Anka

Re: Co zrobic zeby fryzura się utzymała?

Również polecam wszelkie pianki z Nivea. Nieważne czy do włosów normalnych, kręconych, nabłyszczające itp, wybór jest ogromny. Sama również jakoś już nie stosuję pianki z Nivea, ale to tylko dlatego, że niestety moje włosy trochę się zmieniły i z burzy loków została mi wstrętna szopa....więc cały czas testuje jakieś nowe kosmetyki żeby wreszcie ujarzmić ten bałagan Co do prostownic to myślę, że pomysł bardzo fajny, ale nie wiem czy warto niszczyć sobie tym włosy.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: