Cienkie włosy bez objętości

  • 2015-10-08, o 10:55
  • 69
  • 23 887
  • 42
  • 57

Re: Cienkie włosy bez objętości

Ja na suche i cienkie włosy zaczęłam używać szamponu z keratyną co mi je wzmocniło do tego cieniowanie włosów dużo dało oraz jedwab i suszenie włosami w dół

Re: Cienkie włosy bez objętości

Dobre ścięcie wlosow moze dodac objetosci, zalezy jak wlosy sie uloza

Szampon i balsam

Od jakiegoś czasu używam szamponu i balsamu z Isany Power Volumen (fioletowa tubka) dostępny w Rossmannie :) Nie jest drogi a też często w promocji.

Re: Cienkie włosy bez objętości

Polecam zakladanie wałków tez dodaja obietosci o nie niszca wlosow

Przez bardzo długi czas miałam włosy dłuuuuugie i bez objętości, wręcz przylizane. Obecnie są dużo krótsze, zauważyłam, że dlugim włosom ciężko dodać objętości. Nie wiem jak z bardzo krótkimi fryzurami, ale takie trochę dłuższe niż za ramiona, najlepiej pracują z kosmetykami dodającymi objętości. Polecam pianki na wilgotne włosy i suszenie głową w dół oraz koniecznie związywanie włosów w kok na czubku głowy grubą miękką gumką(frotką) na całą noc. Rano po rozwiązaniu włosy mają dużo więcej objętości. Nadal nie jest efekt PUSH UP, ale włosy są odbite od skóry głowy,wyglądają jakby było ich dużo więcej. Pianek testowałam już wiele, polecam Taft zieloną i got2b. Spreje/psikacze/odżywki do psikania nadające objetość - to nie działa. Równiez szampony, odżywki. Pamiętajmy też, że odzywione, zadbane włosy będą mogły mocniej zwiększyć swoją objętość.

Re: Cienkie włosy bez objętości

dzieki za rady :)

re

polecam zastosowanie kosmetyków z usunięto reklamę, moje klientki sobie chwala, mi tez efekt, ktory osiągam po tych kosmetykach zadowala.. dlatego tez ciesze sie, ze moge swiadczyc takie usługi u siebie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cienkie włosy bez objętości

● suszenie głową w dół ● nie używaj ciężkich produktów np. Pianek ponieważ obciąża wlosy ● tapirowanie ● produkty dodające objętości ● podnos wlosy ręką od skóry :)

Re: Cienkie włosy bez objętości

Mam cienkie włosy, napewno z rad skorzystam.

Re: Cienkie włosy bez objętości

umiejętne tapirowanie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: