Cienie :)

  • 2011-03-09, o 10:18
  • 101
  • 35 125
  • 37
  • 54

Re: Cienie :)

Fajne są cienie z Hean (mega colour mam 2 nr 300 i 301) są potrójne, fajnie się nakładają, mają taką jakby kremową konsystencję i dość długo się trzymają. I nie są drogie około 7-8 złotych o ile dobrze pamiętam.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Cienie :)

a propos, sensique jest robione dla natury przez Hean:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Cienie :)

hej dziewczyny! gdzie mozna spotkać cienie Hean? Mam jedno podrójne opakowanie ale je kiedyś od kogoś dostałam i nie wiem gdzie mozna je zdobyć. Sa cudowne- mam kolor 311 i uzywam ich codziennie niemalże, zarówno do dziennego makijaży jak i wieczorowego, te moje maja złoty połysk i są na prawde przesliczne, chetnie bym zakupiła inne kolory. Co do trwałości- z baza kobo trzymają mi sie caaaały dzień. Od 5 rano co powiedzmy 20-21 bez najmniejszych zmian potem minumalnie zbierają sie w załamaniu. Ale myśle że to zasługa bazy, która moge serdecznie polecić:)

Re: Cienie :)

Ja swoje kupowałam w małych sklepikach z kosmetykami, z resztą wiekszość rzeczy kupuję w tych sklepach- mam takie 2 ulubione:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Cienie :)

kurcze nigdzie ich nie widziałam, a na prawde tak mi sie podobają że choć mam mnóstwo róznych cieni i tak ich najcześciej używam Musze sie gdzieś rozejrzeć. Przepraszam że zapytam ale gdzieś na forum mi sie o oko migło że jesteś z piotrkowa? Przepraszam że pytam ale to prawda?

Re: Cienie :)

ja tez wszedzie szukałam cieni hean ale coraz mniej jest malutkich drogerii i okazało sie ze sensique to kosmetyki produkowane przez hean, wiec moze spróbujcie ich cienie:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Cienie :)

Sensique tez są super, ale tak sie napaliłam na te hean ze ciągle ich szukam. Już myślałam że tylko ja mam takie fazy ale jak zobaczyłam że wam tez sie podbają to już beda chyba mi sie sniły po nocach

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cienie :)

Z okolic Piotrkowa, a czemu pytasz?

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Cienie :)

bo ja też i tak jakoś zapamietałam. I mam pytanko odnośnie tych cieni... kupiłas je może w ptb? bo jesli tak to chetnie rzuciałbym sie na ta drogerie:PP

Re: Cienie :)

Nie w Ptb, w Tuszynie niedaleko bazarów. Pwenie wiesz o jakie bazary mi chodzi.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: